”Top Model”: Pierwsza taka sytuacja w historii programu! Widzowie mocno podzieleni!

24 listopada 2022
Przez: : M.J

Ostatni odcinek modowego programu przysporzył widzom wielu emocji. Joanna Krupa po raz pierwszy w historii zdecydowała się przywrócić do Top Model Michalinę. Nie da się ukryć, że decyzja gospodyni show mocno podzieliła widzów. W sieci zawrzało.

Ostatni odcinek Top Model

Już niebawem poznamy kolejną osobę, która będzie mogła się cieszyć z głównej nagrody w programie stacji TVN. Niemniej jednak, zanim zostanie wyłoniony zwycięzca, przed widzami jeszcze sporo wrażeń.

ZOBACZ TAKŻE: Martyna Kaczmarek ujawnia kulisy programu! Tak wygląda codzienność w domu modelek i modeli…

W ostatnim odcinku uczestnicy udali się do Johannesburga, aby wziąć udział w tamtejszym Fashion Week. Castingi okazały się niezwykle wymagające i nie wszystkim udało się zachwycić projektantów na tyle, aby chcieli zobaczyć ich na wybiegu.

Nie da się ukryć, że największe problemy miała Michalina, która dla większości projektantów była zdecydowanie za niska. Brak centymetrów spowodował, że po pierwszym dniu castingów nie miała żadnego pokazu, jednak ostatecznie została wybrana przez jednego z projektantów.

Podczas panelu jurorskiego to właśnie Michalina miała opuścić program. Po raz pierwszy w historii Top Model Joanna Krupa zdecydowała o przywróceniu uczestniczki dając tym samym kolejną szansę Michalinie. Gospodyni show nie ukrywała również swojej sympatii do dziewczyny i jak podkreśliła, dziewczyna musi w końcu uwierzyć w siebie, tak jak ona wierzy w nią.

Po raz pierwszy w historii Top Model ja kogoś wracam. Jesteś safe”- zaskoczyła widzów Joanna Krupa.

Widzowie podzieleni po przywróceniu Michaliny

Nie da się ukryć, że decyzja Joanny Krupy bardzo podzieliła widzów. Nie brakuje tych, którzy uznali decyzję jurorki za trafną. Internauci przyznają, że Michalina słusznie dostała drugą szansę. Nie brakuje również komentarzy, w których widzowie decyzję jurorki uznali za niesprawiedliwą.

“Świetna decyzja 👏”

“Totalny cyrk! Jak czują się uczestnicy, którzy nie są faworytami żadnego z jury? Którzy muszą podwójnie ciężko pracować, żeby jakkolwiek ją zadowolić? Ponieważ za każde ich potknięcie będą wywalani z programu, tymczasem wystarczy być Michaliną, faworytką Krupy i sprawa załatwiona.”

“Zupełnie niesprawiedliwe. Zasady są, jakie są. Powinna się pożegnać z programem.”

“Michalina jest jedną z lepszych w całym sezonie, nigdy jej się noga nie podwinęła i nie chcieli jej tylko za wzrost, więc myślę, że spoko, że jej dali drugą szansę”

Przypomnijmy, że w tym sezonie decyzją Michała Piróga drugą szansę w programie dostał również Maciej Skiba. Już w przyszłym tygodniu przekonamy się, którzy z uczestników dostaną się do wielkiego finału.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej