Połącz się z nami

„Top Model”: Sesja z alpakami rozwścieczyła widzów. Produkcja wydała oświadczanie

Oświadczenie Top Model

News

„Top Model”: Sesja z alpakami rozwścieczyła widzów. Produkcja wydała oświadczanie

W ostatnim odcinka Top Model poznaliśmy wszystkich finalistów, którzy zamieszkali w domu modelek. Zanim jury wyłoniło najlepszych kandydatów, uczestnicy programu wzięli udział w sesji ze zwierzętami. Widzowie zarzucili twórcom reality-show, że na planie meczą zwierzęta. Teraz produkcja wystosowała oświadczanie. Jak się tłumaczą?

Top Model odc. 3

W środowy wieczór na antenie TVN widzowie zobaczyć mogli trzeci odcinek najnowszej edycji programu Top Model. Wyłonieni podczas castingów uczestnicy wybrali się na boot camp, gdzie czekały ich wymagające zadania. Tylko najlepsi kandydaci, którzy podczas sesji spisali się najlepiej, mogli dostać się do kolejnego etapu, którym jest zamieszkanie w domu modelek i modeli.

Zobacz także: Finaliści 10 edycji Top model. Kto przeszedł do ostatniego etapu?

Uczestnicy podzieleni zostali na cztery grupy, a każda z sesji, w których brali udział, była w różnorodnym klimacie. Podczas dwóch sesji aspirującym modelom i modelek jako rewizyty służyły zwierzęta. Konie oraz alpaki były wyraźnie zestresowane obecnością ludzi i nie chciały współpracować według założenia scenariusza.

Sesja ze zwierzętami wyraźnie rozzłościła widzów, którzy zarzucali produkcji wykorzystywanie bezbronnych istot do własnych celów. Co więcej, oberwało się także znanym obrońcom praw zwierząt Joannie Krupie oraz Michałowi Pirógowi, zarzucając im hipokryzję.

Produkcja Top Model wydała oświadczenie

Po środowym odcinku, który wywołał istną burze w sieci, głos zabrała produkcja programu Top Model. Na oficjalnym profilu reality-show pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym wyjaśniono, że zwierzęta przebywały pod ciągłą opieką oraz że nie stała się im żadna krzywda.

W związku z wczorajszym odcinkiem chcemy zapewnić, że na naszym planie zdjęciowym żadnemu zwierzęciu nie stała się krzywda. Nad alpakami, które pojawiły się na sesji zdjęciowej czuwali ich opiekunowie. Dla komfortu zwierząt czas nagrań został ograniczony do niezbędnego minimum.” – czytamy na oficjalnym profilu Top Model

Tłumaczeniem produkcji nie przekonały widzów programu Pod postem wciąż pojawiają się nowe komentarze, w których oburzeni internauci zaznaczają, że zwierzęta na sesjach wcale nie są niezbędne.

„Po prostu przestańcie wykorzystywać zwierzaki w programie!!

„Niezbędnego minimum? Został ograniczony do niezbędnego minimum? Ale dla kogo to było niezbędne? Dla was? Dla zdjęć do programu? Bo bez nich nie dałoby radę zrobić zdjęć?”

Oświadczenie w sprawie sesji z alpakami
Produkcja Top Model wydała oświadczanie

Przekonuje Was tłumaczenie produkcji Top Model?

źródło: Instagram Top Model

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry