Połącz się z nami

„Top Model” z programu odpadł faworyt. „CHYBA SOBIE JAJA ROBICIE”

top model

News

„Top Model” z programu odpadł faworyt. „CHYBA SOBIE JAJA ROBICIE”

W ostatnich odcinku „Top Model” nie brakowało emocji i tym razem bardzo zaskakującej decyzji jurorów. Z programem pożegnał się uczestnik, który przez wielu typowany był na zwycięzcę show.

8. odcinek 9 edycji „Top Model” był ostatnim dla Łukasza. Widzowie nie kryją swojego oburzenia. W sieci aż wrze.

Dziewiąta edycja „Top Model” od samego początku dostarcza wielu emocji. Już kilka miesięcy temu, kiedy ogłoszono casting, ten różnił się o wszystkich poprzednich, gdyż z racji ogłoszonej pandemii musiał on zostać przeprowadzony on-line. Chociaż wybór finałowej czternastki nie był prosty, gdyż i tym razem do programu zgłosiło się wielu kandydatów, którzy marzą o karierze w modelingu, ostatecznie jurorom udało się wytypować finałowy skład modelek i modelki, którzy zamieszkali w domu „Top Model”.

W ostatnim odcinku „Top Model” na ucztenikow jak zwykle czekało sporo wyzwań. Na początku modele i modelki musieli zmierzyć się z sesją, na której towarzyszyli im uczestnicy poprzednich edycji programu. Decyzją jurorów zadanie to wygrała Patrycja, która swoje zadanie wykonywała z Hubertem Gromadzkim.

„Top Model” z programu odpadł faworyt

Głównym zadaniem ostatniego odcinka była sesja zdjęciowa z udziałem najbliższych, którzy ku ogromnemu zaskoczeniu uczestników programu pojawili się na planie. Jedynie rodzina Dominika, która mieszka w Stanach Zjednoczonych, z racji sytuacji spowodowanej koronawirusem, nie była w stanie go odwiedzić. Przystojny model swoje zadanie musiał zatem wykonać w pojedynkę. W tej wyjątkowej sesji pomocnymi radami służyli goście – Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław Majdan.

Sesja z najbliższymi została oceniona przez jurorów. Ten uczestnik, który według jurorów poradził sobie w niej najgorzej, musiał opuścić program „Top Model”. Nie da się ukryć, że zarówno sesja, jak i wystąpienie na panelu Łukasza, wywołało sporo zamieszania. Już podczas pracy z fotografem zarówno Joanna Krupa, jak i Małgorzata Rozenek- Majdan miały uwagi co do tego, jak na sesji radzi sobie Łukasz. Gdy model stanął przed jurorami, musiał zmierzyć się ze srogą krytyką. Łukasz nie został obojętny na uwagi i wytknął Krupie, że „bardziej doceniłby, gdyby miała do niego jakieś uwagi na sesji, a nie już po fakcie”.

Ostatecznie decyzją jurorów Mariusz w zadaniu poradził sobie najlepiej, a to właśnie Łukasz Bogusławski musiał pożegnać się z program „Top Model”. Widzowie nie kryją swojego oburzenia, gdyż według sporej większości to właśnie on, dzięki bardzo oryginalnej urodzie miał największe szanse na karierę w modelingu.

„Serio odrzucacie uczestnika który się stara, ma dobre nastawienie i warunki do modelingu?”

„CHYBA SOBIE JAJA ROBICIE”

„Odpadł bo się postawił i powiedział co myśli. Szkoda.”

„Nie ma to jak wyrzucić jedyną osobę, która może zrobić prawdziwą karierę”

Zgadzacie się z decyzją jurorów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry