Połącz się z nami

Totalnie nieoczekiwany finał „Twoja twarz brzmi znajomo! Kto wygrał i na co przeznaczył nagrodę? Widzowie zaskoczeni!

Rozrywka

Totalnie nieoczekiwany finał „Twoja twarz brzmi znajomo! Kto wygrał i na co przeznaczył nagrodę? Widzowie zaskoczeni!

Kolejna edycja muzycznego show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo” za nami! Kto pokonał rywali i wygrał program? Na pewno nie tego spodziewali się widzowie!  

W sobotę w wielkim finale rywalizowało ze sobą czworo uczestników. Do walki o zwycięstwo stanęli: Ela Romanowska, Kasia Dąbrowska, Antek Smykiewicz oraz Kazimierz Mazur. Oceniało go trzyosobowe jury w składzie: Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski, Małgorzata Walewska. W finałowym odcinku zabrakło czwartego sędziego, Pawła Królikowskiego, który ze względu na problemy ze zdrowiem, nie mógł zaszczycić swoją obecnością.

Uczestnicy sami wybierali wykonawców, w których chcą się wcielić i każdy zaprezentował po jednym występie.  Rozpoczęła Kasia Dąbrowska, która wybrała postać Ryśka Riedla. Później przyszła kolej na Elę Romanowską jako Janet Jackson. Kazik Mazur zaskoczył wszystkich swoją odsłoną Marilyn Monroe. Antek Smykiewicz natomiast wybrał utwór zespołu System of a Down.

Najlepiej wypadł Kazik Mazur i to on został zwycięzcą tej edycji „TTBZ” i wygrał główną nagród. Drugie miejsce zajęła Kasia Dąbrowska, natomiast na trzeciej pozycji uplasowała się Ela Romanowska.

„Emocje są ogromne. Sięgają zenitu. Naprawdę trzeba uważać o co się prosi i marzy, bo ta prośba wraca z siłą bomby atomowej: można wygrać ten program, szczególnie, kiedy się nie śpiewało nigdy. Śpiewałem na lekcji muzyki, chociaż tam głównie grałem na flecie. To jest nieprawdopodobne, szczególnie, że stawałem w szranki z ligą mistrzów. Ze wspaniałymi artystami, ale od pewnego momentu przestaliśmy ze sobą konkurować, tylko zaczęliśmy się wspierać. Wokaliści do mnie przychodzili i mówili: nie tak, inaczej musisz to zaśpiewać, a ja też im mówiłem, że ta postać tak tego nie robi. To jest niezły żart.”- skomentował Kazik.

Przypomnijmy, że nagroda wygrana w programie przekazywana jest na cele charytatywne. Kazik swoje wywalczone 100 tysięcy złotych postanowił przekazać na fundację Jednorogów z Opola, która pomogła jego synowi:  

„Oni zajmują się dziećmi z porażeniem mózgowym. Jest to fundacja Jednorogów z Opola. Pomogli mojemu dziecku, które nie miało takiego mocnego schorzenia, ale oni jedyni się pochylili i pomogli mojemu dziecku. Wyprostowali, naprawili. Rodzice zepsuli, a oni naprawili, więc to jest cudowne.”

Gratulujemy zwycięstwa!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry