Tragedia Weroniki Książkiewicz. Nie żyje ojciec jej syna

11 czerwca 2024
Przez: : M.J

Kolejne tragiczne wieści trafiły do mediów. Nie żyje Krzysztof Latek, który w przeszłości związany był z Weroniką Książkiewicz. Para doczekała się syna Borysa. Miał zaledwie 59 lat. 

Ostatnie tygodnie przyniosły falę smutnych wiadomości ze świata znanych osób. Po niedawnym pożegnaniu z Barbarą Sienkiewicz i Marzeną Kipiel-Sztuką, dziś rano dotarły do nas kolejne tragiczne informacje. Krzysztof Latek, były partner Weroniki Książkiewicz, zmarł 10 czerwca.

Nie żyje były partner Weroniki Książkiewicz

Informacja o śmierci Krzysztofa Latka została przekazana przez portal Świat Gwiazd, który powołał się na źródła z otoczenia Weroniki Książkiewicz. Przyczyna jego śmierci nie jest jeszcze znana. Znajomi i bliscy są w szoku. Latek, który 9 kwietnia skończył 59 lat, do końca pozostawał aktywny fizycznie i sprawiał wrażenie zdrowego mężczyzny.

Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną śmierci. Wśród znajomych ta wiadomość wzbudziła szok i niedowierzanie” – donosi Świat Gwiazd. 

scena z: Krzysztof Latek, Weronika Ksi¹¿kiewicz SK: , , fot. Kurnikowski/AKPA

Związek Weroniki Książkiewicz i Krzysztofa Latka

Latek i Książkiewicz poznali się w 2008 roku. Choć dzieliło ich 16 lat, to ich uczucie było na tyle silne, że rozważali ślub. Wspólnie doczekali się syna, Borysa, który ma teraz 14 lat. Choć para rozstała się trzy miesiące po narodzinach syna, ich relacja na przestrzeni lat była różna. W ostatnim czasie jednak poprawiła się na tyle, że Borys miał regularny kontakt z ojcem. To było bardzo ważne dla aktorki, która chciała, aby syn miał męski wzorzec.

ZOBACZ TAKŻE: Weronika Książkiewicz pokazała syna! To cała mama!

W ostatnim czasie ich relacje były naprawdę bardzo dobre. Borys miał regularny kontakt z tatą, Weronice zależało, by syn posiadał męski wzorzec. Teraz o niczym innym nie myśli, jak tylko o jego dobru. Jak dalej wychowywać chłopca, by nie odczuł on traumy? Bardzo wszyscy współczujemy Weronice i Borysowi” – donosi informator portalu Świat Gwiazd.

Krzysztof Latek pochodził z Czech i początkowo był związany z branżą muzyczną. Ostatecznie zmienił jednak ścieżkę zawodową, wybierając bardziej opłacalną finansowo karierę w branży deweloperskiej, gdzie pełnił funkcję prezesa jednej z dużych firm.

Trudne chwile dla rodziny Weroniki Książkiewicz

Śmierć Krzysztofa Latka była ogromnym wstrząsem dla Weroniki i jej syna Borysa. Aktorkę wspiera jej przyjaciółka, Marta Dąbrowska, znana m.in. z “Barw szczęścia”. Najtrudniejszym momentem dla Książkiewicz było poinformowanie syna o śmierci ojca. Borys, mając zaledwie 14 lat, bardzo potrzebuje taty, co sprawia, że cała sytuacja jest dla niego wyjątkowo trudna. Do tej pory aktorka nie zabrała w tej sprawie głosu. 

Profil Krzysztofa Latka na Facebooku został zalany kondolencjami od przyjaciół i rodziny, którzy wyrażają swoje głębokie współczucie. Wszyscy są zszokowani i zasmuceni niespodziewaną śmiercią. Znajomi i bliscy Książkiewicz starają się ją wspierać w tych trudnych chwilach, z troską myśląc również o Borysie i jego przyszłości.

“Boże nie wierze, co się stało? Stanowczo za wcześnie”

“Za wcześnie!” – czytamy.

Składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Źródło: ŚwiatGwiazd.pl / Instagram / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej