„True Love”: Kinga i Marcin mają kontakt po programie? Zaskakująca wypowiedź uczestniczki show

16 marca 2023
Przez: : M.J

Kinga Mendrala i Marcin Leszczyński wzięli udział w pierwszej polskiej edycji True Love. Już w pierwszych odcinkach można było dostrzec, że pomiędzy tą dwójką zaiskrzyło, jednak z biegiem czasu ich relacja uległa pogorszeniu. Czy ich związek faktycznie nie przetrwał? Mają kontakt po programie?

Marcin i Kinga w True Love

Program stacji TVN7 pojawił się na naszych ekranach 27 lutego. Grupa singli szuka w tym reality-show prawdziwej miłości, a uczestnicy dodatkowo są poddawani testom za pomocą wariografu.

Jedną z uczestniczek jest Kinga Mendrala, która niemal od razu w kolumbijskiej willi zwróciła uwagę na Marcina i to z wzajemnością. Choć wydawało się, że są w stanie zbudować silną relację, to po kilku dniach nad ich “związkiem” zawisły czarne chmury.

ZOBACZ TAKŻE: „True Love”: Kinga Mendrala przeszła operację plastyczną nosa! Tak wyglądała wcześniej!

Marcin podczas jednej z imprez zakrapianych alkoholem pokazał swoją wybuchową stronę charakteru, co było początkiem, wydaje się końca jego związku z Kingą. To, jak potoczą się ich losy w True Love dopiero się okaże, jednak widzowie są ciekawi, czy mimo tego Kinga i Marcin mają kontakt po programie.

Co łączy Kingę i Marcina z True Love?

Jak wiadomo, uczestnicy True Love wrócili już do Polski, mimo że program nadal emitowany jest na ekranach. Tym samym choć doskonale wiedzą, co wydarzy się w kolejnych odcinkach nie mogą tego ujawniać. Kinga zdecydowała się jednak odnieść do jej relacje z Marcinem i nie zostawiła widzów bez odpowiedzi.

Nie mogę Wam sugerować, jak wygląda moja relacja z Marcinem, czy mamy kontakt, czy nie i jak on się układa po programie. Jak będziecie z nami, na pewno się wszystkiego dowiedzieć”– odpowiedziała na jedno z pytań 32-latka.

Kinga i Marcin mają kontakt po programie / fot. Instagram.

Jednak kolejne pytanie internauty pozwoliło Kindze nieco bardziej się otworzyć na relację z Marcinem. Jak podkreśliła, zapalnikiem nieporozumień nie była sytuacja z imprezy, ale słowa, które wypowiedział do innej z uczestniczek.

“Nie wyszło nam z Marcinem raczej nie z powodu tego, co wydarzyło się na basenie. Nie będę się wypowiadać za Marcina, ale pod koniec imprezy powiedział Oliwii, że to z nią chciałby być. Nie wiem, skąd u niego nastąpiła ta diametralna zmiana, ale nie byłby ze mną, skoro szukał kontaktu z Oliwią, mówił, że podoba mu się to, jak Oliwa na niego patrzy”

Podkreśliła także, że Marcin zdecydował się na kontynuowanie z nią relacji, tylko dlatego, że odrzuciła go Oliwia.

“Oliwia natomiast zamknęła drogę tej znajomości, bo chciała budować coś z Kubą. Być może dlatego Marcin tkwił dalej przy mnie”

Kinga i Marcin mają kontakt po programie / fot. Instagram.

Choć z słów Kingi wynika, że nie udało się jej stworzyć relacji po programie z Marcinem, to nie pozostaje nam nic innego, jak śledzić losy uczestników True Love. Zdecydowanie program przyniesie jeszcze sporo zaskoczeń i być może relacja Kingi i Marcina nas jeszcze nie raz zaskoczy. Nie da się ukryć, że poniższy wpis Kingi jest bardzo zastanawiający.

Kinga i Marcin mają kontakt po programie / fot. Instagram.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej