“True Love”: Kinga w secie za ponad 1300 złotych! Inspirowany domem mody Chanel

25 marca 2023
Przez: : M.J

Kinga z programu True Love w swoich mediach społecznościowych prezentuje ciekawe stylizacje. Oto jedna z nich. Choć nie należy do najtańszych zapewni modny look! Musicie ją zobaczyć.

Kinga Mendrala

Kinga to jedna z uczestniczek programu True Love, a dokładniej pierwszej jego edycji. Pochodzi z Wodzisławia. Na co dzień zajmuje się sprzedażą nieruchomości, koordynacją projektów, a także managementem hostess. Spełnia się również w roli modelki! Do programu zgłosiła się by przeżyć przygodę życia i spróbować znaleźć miłość. Do reality-show weszła w pierwszym odcinku i od razu została poddana testowi wykrywaczem kłamstw. Jakiego mężczyzny szuka? Jej ideałem jest wysoki i zadbany mężczyzna o szerokich barkach i niezbyt obfitym zaroście. Liczy się dla niej, by jej potencjalny partner był opiekuńczy ale także przebojowy. Jak sama przyznała, jest otwarta na miłość.

ZOBACZ TAKŻE: True Love: Uczestniczkę pomylono z prowadzącą! Kim jest blondwłosa piękność Kinga Mendrala?

Kinga od razu zwróciła wzrok widzów nie tylko swoją olśniewającą urodą, ale także zjawiskową figurą. W programie wyróżniała się również ciekawymi stylizacjami, które często komplementowane były w social mediach. Kinga, po zakończonym programie bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie dużą część zdjęć stanowią jej ciekawe stylizacje, potwierdzające, ze uczestniczka True Love kocha modę!

ZOBACZ TAKŻE: True Love: Kinga Mendrala przeszła operację plastyczną nosa! Tak wyglądała wcześniej!

Stylizacje Kingi z True Love

Naszą uwagę zwrócił modny zestaw pochodzący z oferty firmy Coline. Składa się na niego:

  • Marynarka Adèle black – wełniany materiał marynarki inspirowany jest domem mody Chanel. Posiada długi rękaw, kieszenie oraz ozdobne guziki. Jej cena to 660 złotych.
  • Spódnica Adèle black – spódniczka, tak jak marynarka inspirowana jest marką Chanel. Świetnie podkreśla sylwetkę. Jej długość to mini. Cena tej modowej perełki to również 660 złotych.

Kinga dobrała do zestawu Adèle czarny płaszcz, o długości midi, czarną torebkę na łańcuszku oraz masywne botki.

Kinga Mendrala
Kinga z True Love

Jak podoba się Wam stylizacja Kingi? Przeznaczylibyście taką kwotę na jej zakup?

Źródło: Instagram Kinga Mendrala

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej