Połącz się z nami

Trwają poszukiwania znanej gwiazdy! Policja spodziewa się najgorszego!

Naya Riviera

News

Trwają poszukiwania znanej gwiazdy! Policja spodziewa się najgorszego!

Trwają poszukiwania znanej gwiazdy! 33-letnia aktorka, której największą rozpoznawalność przyniosła rola w serialu „Glee”, jest poszukiwana. Wraz ze swoim 4-letnim synkiem wybrała się na rejs motorówką i wszystko wskazuje na to, że uległa wypadkowi. Na łodzi znaleziono jedynie chłopca, który poinformował, że pływał wraz z mamą, a w pewnym momencie ona zniknęła mu z oczu! Poznajcie więcej szczegółów!

Naya Rivera doskonale jest znana fanom serialu „Glee”, gdzie wcielała się rolę Santany Lopez. W tę postać wcielała się od 2009 roku do 2015 roku. Mogliśmy ją również widzieć w takich produkcjach jak „Step Up”. Serial z jej udziałem bił rekordy popularności. Producenci, którzy zdecydowali się w nim obsadzić młode, nikomu wcześniej nieznane gwiazdy, się nie zawiedli.

View this post on Instagram

Diced pineapples 😜

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on

Teraz wszystko wskazuje na to, że jedna z gwiazd tego popularnego serialu zaginęła. Policja, która wciąż prowadzi poszukiwania, spodziewa się najgorszego.

Trwają poszukiwania znanej gwiazdy!

Fani z całego świata oczekują dobrych informacji znad jeziora Piru w Kalifornii. Wszystko wskazuje na to, że niewinna wycieczka z synem zakończyła się dla aktorki tragicznie. Naya Rivera wraz z 4-letnim synem wybrała się na przejażdżkę łódką po kalifornijskim jeziorze. Po pewnym czasie malca odnaleziono na dryfującej motorówce, a po jego mamie ślad zaginął.

Rozpoczęły się poszukiwania na szeroką skalę, do których zaangażowano wiele osób, jak i specjalistyczny sprzęt. Jak donoszą zagraniczne media, Naya jak na razie uznawana jest za zaginioną, niemniej jednak policja uważa, że wypadła z łódki i utonęła. Samochód aktorki stał w tym samym miejscu, w którym go zaparkowała przed feralną wycieczką. Zaginięcie zostało zgłoszone 8 lipca. Jak również donosi CNN, syn aktorki miał na sobie kamizelkę ratunkową, a jedna, dla osoby dorosłej leżała w motorówce.

Jak do tej pory nie udało się odnaleźć choćby najmniejszego śladu gwiazdy.

Dodatkowo w sieci możemy znaleźć wiele niepokojących informacji na temat osób, które zagrały w tym popularnym serialu. Jak się okazuje, Cory Monteith w 2013 roku przedawkował narkotyki, a Mark Salling popełnił samobójstwo, po oskarżeniach na temat posiadania dziecięcej pornografii. Pod ostatnim zdjęciem, które pojawiło się na Insatgramie aktorki z jej synem, pojawiło się wiele komentarzy od jej fanów, którzy mają nadzieję, że znajdzie się cała i zdrowa.

View this post on Instagram

just the two of us

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on

Mamy nadzieję, że w przypadku aktorki serialu „Glee”, ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie…

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry