Połącz się z nami

Trwają poszukiwania znanej gwiazdy! Policja spodziewa się najgorszego!

Naya Riviera

News

Trwają poszukiwania znanej gwiazdy! Policja spodziewa się najgorszego!

Trwają poszukiwania znanej gwiazdy! 33-letnia aktorka, której największą rozpoznawalność przyniosła rola w serialu „Glee”, jest poszukiwana. Wraz ze swoim 4-letnim synkiem wybrała się na rejs motorówką i wszystko wskazuje na to, że uległa wypadkowi. Na łodzi znaleziono jedynie chłopca, który poinformował, że pływał wraz z mamą, a w pewnym momencie ona zniknęła mu z oczu! Poznajcie więcej szczegółów!

Naya Rivera doskonale jest znana fanom serialu „Glee”, gdzie wcielała się rolę Santany Lopez. W tę postać wcielała się od 2009 roku do 2015 roku. Mogliśmy ją również widzieć w takich produkcjach jak „Step Up”. Serial z jej udziałem bił rekordy popularności. Producenci, którzy zdecydowali się w nim obsadzić młode, nikomu wcześniej nieznane gwiazdy, się nie zawiedli.

View this post on Instagram

Diced pineapples 😜

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on

Teraz wszystko wskazuje na to, że jedna z gwiazd tego popularnego serialu zaginęła. Policja, która wciąż prowadzi poszukiwania, spodziewa się najgorszego.

Trwają poszukiwania znanej gwiazdy!

Fani z całego świata oczekują dobrych informacji znad jeziora Piru w Kalifornii. Wszystko wskazuje na to, że niewinna wycieczka z synem zakończyła się dla aktorki tragicznie. Naya Rivera wraz z 4-letnim synem wybrała się na przejażdżkę łódką po kalifornijskim jeziorze. Po pewnym czasie malca odnaleziono na dryfującej motorówce, a po jego mamie ślad zaginął.

Rozpoczęły się poszukiwania na szeroką skalę, do których zaangażowano wiele osób, jak i specjalistyczny sprzęt. Jak donoszą zagraniczne media, Naya jak na razie uznawana jest za zaginioną, niemniej jednak policja uważa, że wypadła z łódki i utonęła. Samochód aktorki stał w tym samym miejscu, w którym go zaparkowała przed feralną wycieczką. Zaginięcie zostało zgłoszone 8 lipca. Jak również donosi CNN, syn aktorki miał na sobie kamizelkę ratunkową, a jedna, dla osoby dorosłej leżała w motorówce.

Jak do tej pory nie udało się odnaleźć choćby najmniejszego śladu gwiazdy.

Dodatkowo w sieci możemy znaleźć wiele niepokojących informacji na temat osób, które zagrały w tym popularnym serialu. Jak się okazuje, Cory Monteith w 2013 roku przedawkował narkotyki, a Mark Salling popełnił samobójstwo, po oskarżeniach na temat posiadania dziecięcej pornografii. Pod ostatnim zdjęciem, które pojawiło się na Insatgramie aktorki z jej synem, pojawiło się wiele komentarzy od jej fanów, którzy mają nadzieję, że znajdzie się cała i zdrowa.

View this post on Instagram

just the two of us

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on

Mamy nadzieję, że w przypadku aktorki serialu „Glee”, ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie…

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry