Połącz się z nami

Tumala o powrocie do formy! Czy czuje presję powrotu do idealnej figury?

Paula Tumala

Zdrowie i dieta

Tumala o powrocie do formy! Czy czuje presję powrotu do idealnej figury?

Paula Tumala udzieliła szczerego wywiadu, w którym przyznała, jakie jest jej nastawienie w walce o dawną sylwetkę. Przyznała, również czy korzystała z rad jednej z najsłynniejszych trenerek polskich! Zobaczcie! Tumala o powrocie do formy!

Paula Tumala to jedna z seksownych Słowianek Donatana i Cleo. Dodatkowo Paula ma na swoim koncie wiele sukcesów jako fotomodelka. Nic w tym dziwnego – od lat prezentowała swoją nienaganną figurę, która w połączeniu z kobiecymi krągłościami robiła niemałe wrażenie na obserwujących ją osobach.

Paula lubiła prezentować swoje wdzięki w mediach społecznościowych. To właśnie tam widzieliśmy efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych oraz seksowne ujęcia Pauli. Wielkim zaskoczeniem dla wielu osób był fakt, kiedy Paula ogłosiła swoją ciążę i to bliźniaczą. Od tamtej pory chętnie prezentowała zdjęcia z ciążowym brzuszkiem, a tuż po urodzeniu córeczek swoją nieidealną jeszcze figurę. Pomimo tego, że przez wiele lat była fotomodelką bardzo zdrowo podeszła do zmiany swojego wyglądu. Paula niejednokrotnie namawiała również inne, świeżo upieczone mamy do akceptacji nadprogramowych kilogramów.

Tumala o powrocie do formy!

Wiele osób zastanawia się, czy Paula czuje presję z powrotem do swojej szczytowej formy. W jednym z wywiadów dla „Party” odpowiedziała na to pytanie:

„Przyznam się szczerze, że na samym początku jak widziałam, że kobiety, które rodzą po dwóch tygodniach, po trzech tygodniach, mówię kurde, one mają lepszą figurę niż ja przez całe swoje życie tak, ale z drugiej strony mówię kurcze, urodziłam dwie, zdrowe małe słowianeczki wiadomo, że zostało mi trochę kilogramów i mam ten brzuszek, ale mowie, że to nie jest najważniejsze. Najważniejsze to, że są dzieci zdrowe, szczęśliwe, a to jak wyglądam teraz to kwestia tego, czy ja wezmę się za siebie, czy będę po prostu siedzieć i nic nie robić, tylko narzekać. Więc od jakiegoś czasu zaczęłam biegać i to jest taka, z tego jestem dumna, że wzięłam się pomimo tego, że mam tyle zajęć z dziewczynkami, że brakuje mi czasu na wszystko to jednak mam czas dla siebie.”

Zapytano również Paulę, czy ćwiczyła podczas ciąży, do czego namawiała inna świeżo upieczona mama – słynna trenerka Ania Lewandowska, twierdząc, że ruch w ciąży bardzo pomaga w utrzymaniu sylwetki w formie.

Czy czuje presję powrotu do idealnej figury?

Paula przyznała, że nie ćwiczyła w czasie ciąży, ponieważ było jej bardzo ciężko. Dla niej najważniejszy był fakt, że dziewczynki są zdrowe. Paula zwróciła uwagę, że przy swojej figurze miała naprawdę spory brzuszek. Dodatkowo wyznała, że kiedy była fotomodelką zawsze uważała na to, jak wygląda, jednak w czasie ciąży i tuż po niej zeszło to na drugi plan, a teraz najważniejsze są dla niej dziewczynki.

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry