Tumala odsłoniła pociążowy brzuch! Nie tego się spodziewaliście?

14 lutego 2020
Przez: : M.S.

Celebrytka w połowie stycznia po raz pierwszy została mamą bliźniaczek. Teraz Tumala odsłoniła pociążowy brzuch i pokazała, jak wygląda miesiąc po porodzie! Z pewnością nie tego większość się spodziewała!

Paula Tumala w ciąży

Paula Tumala znana jest przede wszystkim ze swoich występów w teledyskach Doanatana. Celebrytka na początku września ubiegłego roku oznajmiła, ze jest w ciąży, pokazując przy okazji spory już ciążowy brzuszek.

Pod koniec listopada Paula podzieliła się z fanami kolejną zaskakująca informacją, że spodziewa się bliźniaczek, z czego bardzo się cieszy:

„Cichutko sobie myślałam, marzyłam, żeby to były bliźniaki… i to właśnie jest niesamowite !!!
Już na drugim usg okazało się, że moje największe z największych marzeń, spełniło się – TAK!!! Właśnie tak!!!
Będziemy mieli bliźniaki. Kochani, jako kobieta, przyszła mama, lepiej bym sobie nie mogła tego wymarzyć. Tak naprawdę, do tej pory nie mogę w to uwierzyć, że to właśnie My jesteśmy tymi szczęściarzami !!!”


Paula Tumala urodziła bliźniaczki!

W połowie stycznia gwiazda została mamą. Na świat przyszły dwie córeczki- Anastazja i Nadia. Pomimo tego, że dziewczynki urodziły się jako wcześniaki są zdrowe. Walczyły jedynie z żółtaczką i przez to mamusia i córeczki musiały trochę dłużej pozostać w szpitalu.

Paula Tumala 2 tygodnie po porodzie!

Dwa tygodnie po porodzie, Tumala zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w dopasowanej sukience. Paula wykazała się spora odwagą, gdyż jej figura dalece odbiega od tych prezentowanych przez celebrytki krótko po porodzie. Taka postawą gwiazda zaimponowała internautkom, które gratulowały Tumali odwagi


Kiedyś każdy kilogram był dla mnie problemem i czułam się źle sama ze sobą, dzisiaj mam brzuszek z drugiego trymestru i nawet mi to nie przeszkadza, a wręcz odwrotnie pokochałam go jak „własny”  i często wspominam sobie cudowne chwile jak czułam pierwsze ruchy moich córeczek, pierwszą czkawkę czy łaskotanie i aż mi brakuje tego czasami. Dlatego kochane mamuśki cieszmy się każdym kolejnym dniem z Naszymi maleństwami, bo przecież szczęśliwa mama to i szczęśliwe dzieci. Ja przez 32 lata dbałam o nienaganną sylwetkę, zwracałam uwagę na to by dobrze się prezentować sama przed sobą, a dzisiaj już wiem, że to co w życiu najważniejsze to moje dwa skarby i tatuś P. S czy mamuśki też mogą być sexy ?”

Tumala odsłoniła pociążowy brzuch!

Tym razem po raz kolejny Paula pokazała się po ciąży. Miesiąc po porodzie Tumala pokazała goły brzuszek, który nadal jest dość spory. Jednak ponownie gwiazda z dumą mówi o tym, że prezentuje swoje naturalne ciało, bez retuszu i ściemy:

“Ile razy zanim zaszłam w ciąże krytykowałam sama siebie, patrząc w lustro zawsze widziałam mało atrakcyjną Kobietę i za każdym razem porównywałam siebie, z kimś w kwestii ciała, kto był dla mnie niedoścignionym wzorem…
Teraz zastanawiam się po Co tak robiłam ??? Tym bardziej, że mało która z nas jest wyrzeźbiona spod ręki Michała Anioła.
Kochani, nigdy bym się nie odważyła na to by wrzucić takie zdjęcie, ale widocznie na tyle dojrzałam, aby powiedzieć samej Sobie i Wam Moje Drogie !!! że Każda z NAS jest inna, każda z nas jest piękna, każda wyjątkowa ‼️‼️❤️
Jakby ktoś się mnie teraz zapytał czy Akceptuję Swoje ciało ? To odpowiem z całą odpowiedzialnością !! Że tak ❤
Dbajmy o Siebie. Zaprzyjaźnijmy się z Naszym Ciałem A i nasze podejście do samych siebie zacznie się zmieniać !
Jedno zdjęcie jest takie, które pokazuje jakbym chciała kiedyś wyglądać, na drugim zdjęciu jestem po prostu ja – SZCZĘŚLIWA MAMA z ciałem nie do końca idealnym, ale za to moim prawdziwym, bez retuszu i bez ściemy…”

Po raz kolejny, Tumala udowodniła, że ma ogromny dystans do siebie i bycie mamą jest dla niej w tym momencie ważniejsze niż walka o idealną sylwetkę.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej