Połącz się z nami

Tumala pokazała pociążowy brzuch w całej okazałości! Odważne posunięcie!

Zdrowie i dieta

Tumala pokazała pociążowy brzuch w całej okazałości! Odważne posunięcie!

Paula Tumala przed ciążą chętnie eksponowała swoje idealne ciało. Dziś, pokazuje je równie chętnie, namawiając fanki do samoakceptacji. Zobaczcie! Tumala pokazała pociążowy brzuch w całej okazałości! Odważne posunięcie!

Paula Tumala to świeżo upieczona mama. W styczniu tego roku na świat przyszły jej dwie córeczki – Anastazja i Nadia. Życie fotomodelki zmieniło się o 180 stopni. Córki zawładnęły życiem mamy, jednak Paula nie zapomina o sobie. Ostatnio informowaliśmy Was, kiedy zachęciła swoje obserwatorki na Instagramie, by wraz z tym trudnym dla wszystkich czasem zadbały o siebie – o tym więcej przeczytacie TUTAJ!

Paula, która dała się poznać szerszemu gronie odbiorców dzięki występom z Donatantem, gdzie wcieliła się w postać seksownej słowianki. Tumala eksponowała wówczas swoją nienaganną sylwetkę i kobiece kształty, których zapewne zazdrościła jej niejedna kobieta.

Tumala pokazała pociążowy brzuch w całej okazałości! Odważne posunięcie!

Kiedy fanki fotomodelki dowiedzieli się o ciąży, nikt nie spodziewał się, że Paula tuż po, będzie tak odważnie chwalić się swoim nieperfekcyjnym jeszcze ciałem. Paula jak mało, która publiczna osoba chętnie pokazuje swoje pociążowe kilogramy. Często też apeluje do świeżo upieczonych mam, motywując je do akceptacji własnego ciała.

Dziś Paula pochwaliła się kolejnym, tym razem bardzo odważnym zdjęciem. Zdecydowała się ona na zestawienie dwóch zdjęć, na których pozuje w takiej samej pozie i stylizacji. Jednym wyjątkiem, jest to, że na pierwszym z nich Pauli towarzyszą dwie córeczki, na drugim natomiast jest ona jeszcze w ciąży. Paula w opisie do zdjęć wyznała, że jest bardzo szczęśliwa z bycia mamą:

„Kochani, kto by pomyślał 🙈
Jeszcze rok temu o tej samej porze byłam szaloną, beztroską trzydziestolatką, a dzisiaj jestem szczęśliwą „młodą” mamą dwóch pięknych i zdrowych córeczek 👧🏼👧🏼❤️
Pomimo tego,co się obecnie dzieje na świecie, chcę się dzielić z Wami Kochani, moim ogromnym szczęściem, a wiecie dlaczego ?
Bo właśnie w takich najcięższych chwilach trzeba myśleć, o tym co się dzieje w Naszym życiu pięknego i dobrego 💕Jestem pewna, że jeśli popłynie z Nas tęcza pozytywnego myślenia 🌈
Wszystko stanie się Łatwiejsze😍😘🥰
Dobrej nocy życzę 💋
Body dziewczynek ze zdjęcia „CÓRKA IDEALNA””

Paula po raz kolejny zaprezentowała swój pociążowy brzuch. Choć nie wrócił on jeszcze do „standardowego” wyglądu. Po raz kolejny chciała uświadomić swoim fankom, że nie jest to wcale najważniejsze.

Jak podoba się Wam najnowsze zdjęcie Pauli Tumali? My gratulujemy odwagi!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry