Tumala spodziewa się bliźniaków! Wiemy, jakiej płci!

21 listopada 2019
Przez: : M.J

Paula Tumala znana jest najbardziej z teledysków Donatana, gdzie zagrała seksowną Słowiankę. Od jakiegoś czasu w mediach głośno jest na jej temat, a wszystko za sprawą tego, że już niebawem zostanie mamą. Teraz okazuje się, że na świat przyjdzie nie jedna pociecha ale aż dwie! Gwiazda nie kryje swojego szczęścia! Zobaczcie, jak podzieliła się tą radosną nowiną! Tumala spodziewa się bliźniaków!

Celebrytka na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych, a jak później wyjaśniła powodem było to, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Tumala znana jest nie tylko z klipów Donatana, gdzie występowała w roli Słowianki. Nie raz mogliśmy zobaczyć ją w bardzo odważnych sesjach zdjęciowych, w których pokazywała swoje idealne ciało, zobaczcie TUTAJ.

Teraz w mediach jest głośno na jej temat, a wszystko za sprawą jej stanu błogosławionego. Paula z chęcią prezentuje swoje ciążowe krągłości i nie raz mogliśmy zobaczyć ją na branżowych imprezach, gdzie chętnie na ściankach pozowała fotografom. Jakiś czas temu pisaliśmy również o tym, że na świecie pojawi się dziewczynka! Sama Paula w swoich social-mediach poinformowała o tym swoich fanów. Jednak jak się teraz okazuje, jej rodzina powiększy się jeszcze bardziej, bo celebrytka spodziewa się jednak bliźniaków!

Tumala spodziewa się bliźniaków! Pokazała urocze zdjęcie!

Na Instagramie Pauli pojawiło się urocze zdjęcie, z którego możemy dowiedzieć się, że pod swoim sercem nosi podwójne szczęście! Jak wyznała na początku jej marzeniem było spotkanie osoby, przy której będzie czuła się szczęśliwa.

“Cześć kochani 💕
Jakiś czas temu marzyłam o tym, aby poznać kogoś, kto odmieni moje życie, nada mu sens. Poznałam Go ❤️ “

Nieco później zamarzyła o założeniu rodziny, co również szybko się spełniło!

” Kolejnym moim marzeniem, była moja własna RODZINA. Udało się! Będę niedługo mamą 🤰🏼 “

Można by by pomyśleć, że limit marzeń do spełnienia się wyczerpał, lecz nie w jej wypadku. Jak wyznała, podczas drugiego USG na ekranie pojawiły się dwie małe osóbki, a nie jedna. Tak więc kolejne z marzeń Pauli zostało spełnione, a ona sama nie kryje swojego szczęścia. Na dowód tego pokazała przepiękne zdjęcie z malunkiem na swoim już całkiem sporym ciążowym brzuchu.

“Cichutko sobie myślałam, marzyłam, żeby to były bliźniaki… i to właśnie jest niesamowite !!!
Już na drugim usg okazało się, że moje największe z największych marzeń, spełniło się – TAK!!! Właśnie tak!!!
Będziemy mieli bliźniaki ❤️❤️
Kochani, jako kobieta, przyszła mama, lepiej bym sobie nie mogła tego wymarzyć‼️
Tak naprawdę, do tej pory nie mogę w to uwierzyć, że to właśnie My jesteśmy tymi szczęściarzami ❤️!!!!”

Co więcej, gwiazda zdradziła również jakiej płci będą jej maleństwa. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które daje jasno do zrozumienia, że Paula urodzi DWIE DZIEWCZYNKI!

“Dzień dobry, cześć słoneczka 💕😘
Jak już pochwaliłam się, że będę miała bliźniaki, to teraz jeszcze pozwolę sobie tylko dodać, że to będą dwie DZIEWCZYNKI 👧🏼👧🏼 dwa małe serduszka, dwie małe Słowianeczki 👩‍👧‍👧👯‍♀️
Lepiej nie mogłabym sobie tego wymarzyć ☺️❤️❤️❤️”

Musimy przyznać, że Paula jest prawdziwą szczęściarą i bez wątpienia musi uważać na to o czym marzy, bo jej marzenia spełniają się w 100% i to w ekspresowym tempie!

Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować Pauli podwójnego szczęścia! Życzymy szczęśliwego rozwiązania i dużo zdrowia!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej