Tumala wraca do formy sprzed ciąży! Rzuciła wyzwanie świeżo upieczonym mamom!

7 marca 2020
Przez: : J.J

Paula Tumala niejednokrotnie udowadniała, że potrafi zaakceptować swoje pociążowe krągłości, za co pokochało ją tysiące kobiet. Zobaczcie, jej najnowsze zdjęcie, w którym rzuciła wyzwanie kobietom!
Tumala wraca do formy sprzed ciąży! Rzuciła wyzwanie świeżo upieczonym mamom!

Paula Tumala zaistniała dzięki udziałowi w bardzo popularnym teledysku “My Słowianie”. Zapewne najwięksi fani tego utworu pamiętają seksowną Paulę, która udawała jedną ze słowianek. Dodatkowo, odniosła wiele sukcesów w fotomodelingu. W życiu prywatnym Paula to świeżo upieczona mama. W styczniu na świat przyszły jej dwie ukochane córeczki – Nadia i Anastazja.

Fotomodelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ogromna ilość internautów, bo aż 215 tysięcy! Początkowo kobieta chętnie dzieliła się z fanami zdjęciami swojej nienagannej sylwetki, odsłaniając przy tym sporo ciała. Dziś, jej profil owładnęły zdjęcia córeczek i fotografie związane z macierzyństwem oraz samej Pauli, która nie wstydzi się swojej figury po ciąży.

Już dwa tygodnie po porodzie fotomodelka pokazała swoje ciało w całej okazałości. Wykazała się wówczas sporą odwagą, gdyż jak wiadomo, jej figura znacznie różniła się od tej sprzed ciąży. Fani jednak gratulowali Tumali odwagi i dziękowali, za szczerość.

Paula od tego najważniejszego momentu w swoim życiu chętnie dzieli się z fanami swoją sylwetką, która powoli wraca do starych rozmiarów. Choć, nie jest jeszcze idealna, kobieta się tego nie wstydzi, a co lepsze często apeluje do kobiet, by kochały swoje ciało niezależnie od tego, jak bardzo się zmieniło.


Tumala wraca do formy sprzed ciąży! Rzuciła wyzwanie świeżo upieczonym mamom!

W najnowszym wpisie podzieliła się kolejną fotografią, na której robi “planka”. Kobieta przyznała, że po raz kolejny, tym zdjęciem ma nadzieję zmobilizować świeżo upieczone mamy, by kochały siebie i swoje ciało. Tumala w opisie do zdjęcia przyznała również, że sama tęskni za aktywnością fizyczną, na którą musi jeszcze poczekać:

“Cześć i CZOŁEM mordeczki 🙋🏼‍♀️😋
Tak, wiem nie POWINNAM tak robić, za wcześnie na takie ćwiczenia, ale pomyślałam sobie, że zrobię ciąg dalszy #tumalawyzwanie i tym zdjęciem zmobilizuje Was moje kochane mamuśki do tego, aby pokochać siebie taką jaką się JEST i nie patrzeć na bliznę czy na zbędne kilogramy po ciąży jak na największe zło tylko z przymrużeniem oka, a za jakiś czas(jak pozwolą nam na to nasze maleństwa) zająć się sobą… Pójść na siłownię, na basen, wyskoczyć na rower czy nawet pójść na dłuższy spacer, ale nie po to by schudnąć tylko dla samej siebie. Zrobić coś co kiedyś dawało nam tyle radości i przyjemności.
Ja chcę, za tydzień lub dwa znowu zacząć biegać po lesie z Gonzem jak półtora roku temu.
Tęsknie za tym na maxa, tęsknie za zapachem lasu i za łupanką z mojej mp3 🎶🎵😂
Moje drogie piękne Mamusie, tym właśnie zdjęciem chcę Was pocieszyć i pokazać, że nie ma co się mazać, trzeba wziąć się w garść i docenić siebie za to jakimi jesteśmy cudownymi MAMAMI❤️
Lubicie jak wrzucam takie zdjęcia ? Chcecie więcej ?
Czekam na Wasze zdjęcia, oznaczenie mój profil i #tumalawyzwanie a ja wrzucę u siebie na insta ❤️❤️❤️
Więcej info wrzucę na story jak tylko uśpię moje dwa diabełki 👧🏼👧🏼🔥🔥
Całuję 💋”

Fani jak zwykle zachwycili się zdjęciem i dawką wsparcia od Pauli. W komentarzach zwrócili uwagę, że może choć brzuch nie jest nadal idealny jej umięśnione pośladki robią spore wrażenie. Licznie przyznali również, że jej postawa wobec innych kobiet jest wzorem do naśladowania:

“Jesteś wzorem do naśladowania ♥️”

“Jaka pupa 🔥🔥🔥brzuch się zrobi.. daj sobie czas”

“Wspaniała jestes! ❤”

“Wspaniała z Ciebie kobieta uwielbiam Cię oglądać ,oby więcej relacji 😘”

Co uważacie o dawce motywacji od Pauli Tumali? My jesteśmy zachwyceni postawą fotomodelki!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej