Połącz się z nami

TVN zmiażdżyło TVP! Ich reportaż o Telewizji Polskiej podbija sieć!

News

TVN zmiażdżyło TVP! Ich reportaż o Telewizji Polskiej podbija sieć!

W czwartkowym wydaniu Faktów TVN pojawił się reportaż na temat funkcjonowania Telewizji Polskiej. Nie potrzeba było słów, wystarczyło połączenie fragmentów wypowiedzi z różnych programów. Reportaż w krótkim czasie stał się prawdziwym hitem sieci. Zobaczcie więcej informacji na ten temat. TVN zmiażdżyło TVP!

W ostatnią środę odbył się ogólnopolski Strajk Mediów pod hasłem „Media bez wyboru”. Spowodował go projekt ustawy, zgodnie z którego założeniem połowa składek z wpływów reklamowych ma trafić do Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Kultury.

W protest zaangażowało się wiele stacji telewizyjnych, radiowych oraz serwisów internetowych. W ten dzień zawieszono nadawanie codziennych programów, a na ich ekranie i stronach głównych wyświetlał się jedynie napis:

„Tu miał być Twój ulubiony program”.

Wśród protestujących nie zobaczyliśmy oczywiście mediów prawicowych w tym Telewizji Polskiej. Co ciekawsze, włodarze TVP poszli o krok dalej, wydając oświadczenie w sprawie Strajku Mediów. Na ich ekranach pojawiła się informacja:

„Tu jest Twój ulubiony portal. Codziennie otrzymujesz tutaj najważniejsze i najciekawsze informacje z Polski i ze świata. Nasze treści są tu dzięki Tobie. Środki z abonamentu pozwalają nam nie oglądać się na zagraniczne interesy i rzetelnie opisywać rzeczywistość oraz ujawniać to, co inni woleliby ukryć” – o tym TUTAJ!

TVN zmiażdżyło TVP! Ich reportaż o Telewizji Polskiej podbija sieć!

W czwartkowym wydaniu Faktów TVN postanowiono odnieść się do informacji podawanych przez Telewizję Polską. By zrobić odwet, nie potrzeba było słów, a wystarczyło połączenie fragmentów wypowiedzi informacji podawanych przez TVP. Reportaż Jakuba Sobieniowskiego rozpoczęto słowami:

„Nie zmieniliśmy treści pasków, które powinny być informacyjne. Nie ingerowaliśmy w treść wypowiedzi – pracowników telewizji rządowej, gości i komentatorów. Nawet gdy pojawi się muzyka, to będzie to wybór TVP(…)”.

Reportaż dziennikarza podbił sieć. Internauci udostępniają go licznie na swoim profilach w mediach społecznościowych i komentują w samych superlatywach. Warto zwrócić uwagę, że nigdy wcześniej stacja TVN nie wypowiadała się na temat Telewizji Polskiej, a teraz robiąc to w swoim stylu dała odwet, który poparło wielu Polaków.

Jak oceniacie reportaż TVN?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry