Połącz się z nami

TVP komentuje zamieszanie z Krystianem Ochmanem. Wystąpi w Sylwestra?

News

TVP komentuje zamieszanie z Krystianem Ochmanem. Wystąpi w Sylwestra?

Ostatnie doniesienia mediów sugerowały, że zwycięzca „The Voice of Poland” odrzucił propozycję występu podczas koncertu sylwestrowego od samego Jacka Kurskiego. Teraz TVP komentuje zamieszanie z Krystianem Ochmanem.

Ochman sam zrezygnował z lukratywnej oferty występu w Telewizji Publicznej? Zobaczcie, jak te informacje skomentowała stacja.

Krystian Ochman w wielkim stylu został zwycięzcą 11. edycji „The Voice of Poland”. Pod skrzydłami Michała Szpaka wokalista dostał się do finału, wygrywając ostatni odcinek. Niewątpliwy talent Krystiana oczarował wielu widzów, a spora ich część głośno twierdziła, że to Ochman powinien reprezentować Polskę podczas kolejnego konkursu Piosenki Eurowizji.

Ostatnio głośno było o zwycięzcy „The Voice of Poland” za sprawą koncertu sylwestrowego. Wielu widzów spodziewało się, że Krystian Ochman, tak jak poprzedni zwycięzcy muzycznego show, pojawi się na koncercie stacji TVP żegnającym stary rok.

TVP komentuje zamieszanie z Krystianem Ochmanem

Niedawno na jednym z portali plotkarskich, pojawił się artykuł, który sugerował, że Ochman od razu po finałowym odcinku dostał wiele ciekawych ofert. Jedną z nich miało być zaproszenie do występu podczas tegorocznego sylwestra w Dwójce. Jak twierdził portal, Krystian odrzucił ofertę, którą miał otrzymać od samego prezesa TVP Jacka Kurskiego.

„Każdy zwycięża „Voice’a” dostaje wiele propozycji zawodowych od TVP. Zazwyczaj są to występy w programach śniadaniowych, rozrywkowych czy sezonowych. Krystian jako triumfator show został osobiście zaproszony do występu sylwestrowego przez prezesa stacji. Odmówił” – zdradził informator Pomponika

źródło: Instagram

Przysłowiowej „oliwy do ognia” dolał Krystian, który w rozmowie z tym samym portalem stwierdził, że w Sylwestra chce mieć dzień wolny.

„Chciałbym, aby ten dzień był tylko dla mnie. Chcę się zrelaksować i skupić na moich planach. Ostatnio nie mam na to czasu, bo każdego dnia coś robię. Sylwester chcę sobie zrobić wolny. Może będę pisał nowe piosenki.”

Jak się okazuje, doniesienia mediów mogły mieć niewiele wspólnego z prawdą. W oficjalnym komunikacie przesłanym do Jastrząbpost możemy przeczytać, że Krystian Ochman w ogóle nie otrzymał propozycji wystąpienia podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką.

„Nikt z TVP nigdy nie składał panu Ochmanowi takiej propozycji”

Żałujecie, że Krystian nie zaśpiewa podczas Sylwestra?

1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry