TVP organizuje koncert “Solidarni z Ukrainą”. Na scenie plejada gwiazd! W sieci zawrzało…

25 lutego 2022
Przez: : M.J

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski na swoim profilu w mediach społecznościowych zapowiedział koncert wsparcia dla Ukrainy. W sieci zawrzało. Zobaczcie mocne wpisy internautów!

Wydarzenia na Ukrainie

Nad ranem w czwartek, 24 lutego Rosja zaatakowała Ukrainę. Od tego czasu niemal wszystkie stacje informacyjne 24 h na dobę przekazują nam aktualnie informacje o tym, co dzieje się u naszych wschodnich sąsiadów. Na zmiany w ramówce zdecydowała się również Telewizja Polska.

Zobacz także: Rosja została wyrzucona z Eurowizji 2022!

Jacek Kurski zdecydował odwołać imprezę ramówkową Telewizji Polskie, a zamiast wydarzenia na antenie TVP widzowie mogli zobaczyć dokument pt. Putin. Historia rosyjskiego szpiega. Co więcej, z anteny Telewizji Polskiej zniknęły również rosyjsko-ukraińskie seriale tj. Stepowa miłość, czy Kozacka miłość.

Docierają do nas coraz tragiczniejsze informacje na temat tego, co dzieje się w kraju, który musi się mierzyć z atakami rosyjskiego wojska. Jest coraz więcej ofiar, w tym cywilów. Jak się okazuje, Telewizja Polska zdecydowała się wesprzeć wschodnich sąsiadów koncertem, podczas którego będzie zorganizowana zbiórka pieniędzy, aby pomóc Ukraińcom. W sieci zawrzało, a pod postem prezesa Jacka Kurskiego w mediach społecznościowych internauci nie szczędzą słów krytyki.

Koncert TVP.
Koncert wsparcia dla Ukrainy.

Koncert Solidarni z Ukrainą w ogniu krytyki

Na Twitterze Jacka Kurskiego pojawił się post, w którym czytamy:

“„Solidarni z Ukrainą” wielki koncert live Telewizji Polskiej i Caritas, gest wsparcia Ukrainy ze zbiórką dla ofiar agresji i wyraz sprzeciwu wobec zbrodniczej napaści Rosji, otwarty dla widzów-w niedzielę o 17:30 w TVP1. Artyści z PL, UA i inni. Szczegóły wkrótce. Bądźmy razem!”

Na scenie ma się pojawić cała plejada gwiazd tj. Edyta Górniak, Viki Gabor, Rafał Brzozowski, Pectus, Kombi, Maryla Rodowicz, czy Natasza Urbańska i Justyna Steczkowska oraz wiele więcej.

Niemal od razu internauci dali wyraz swoim odczuciom odnośnie organizowania rozrywkowego wydarzenia w tak trudnym dla wszystkich czasie.

“Ludzie, którym umierają bliscy i którzy uciekają przed wojną, najbardziej w tej chwili potrzebują beczenia Martyniuka”

“Ludzie umierają walcząc o swój kraj, a ten se pląsy z tej okazji organizuje”

“Korzyść będziesz miał tylko ty, a te pieniądze można lepiej spożytkować. To nie jest pora na śpiewy, ale oczywiście pod przykrywką solidarności liczysz hajs, który ci wpadnie za organizację tego cyrku. Obrzydliwe”

“Naprawdę? Czy to jest odpowiedni moment na koncert? Nawet jeśli chodzi o zbiórkę pieniędzy, które są potrzebne można to zrobić w zupełnie inny sposób, a nie podczas koncertu”

To tylko kropla w morzu wpisów, w których internauci nie kryją niezadowolenia pomysłem Telewizji Polskiej.

Co o tym sądzicie? Będziecie oglądać?

Źródło: Twitter Jacka Kurskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej