„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14”: Maja Hyży wcieli się w postać byłego męża? Jest komentarz artystki!

8 marca 2021
Przez: : J.J

Jeden z internautów wyraźnie zaznaczył na profilu Mai, że z niecierpliwością oczekuje aż będzie musiała wcielić się w postać swojego byłego męża. Co na to artystka? Jej komentarz nie pozostawia złudzeń, czy faktycznie zobaczymy ją jako Grzegorza! „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14”: Maja Hyży wcieli się w postać byłego męża?

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” doczekał się już w naszym kraju 14 edycji. Pierwsza z nich premierę miała 8 marca 2014 roku. Zasady są bardzo proste – ośmioro uczestników ma za zadanie jak najwierniej odwzorować występy znanych artystów, zarówno tych z polskiego, jak i zagranicznego rynku muzycznego.

Program od samego cieszy się ogromną popularnością i skupia przed odbiornikami masę fanów. Widzowie byli już świadkami pierwszego odcinka, czternastej edycji. Jak się jednak okazało, choć nie brakowało wspaniałych występów największe emocje wybuchły po zakończonym show. Wszystko to za sprawą komentarza Bartka Kasprzykowskiego, któremu nie spodobała się ocena jurorów jego żony – Tamary Arciuch. Aktor w dosadnych słowach skomentował zarówno Katarzynę Skrzynecką, jak i pozostałych jurorów.

Zobacz także: Kasprzykowski ostro o jury programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
Zobacz także: Skrzynecka odpowiedziała Kasprzykowskiemu. Nowy konflikt w świecie show-biznesu?

Maja Hyży wcieli się w postać Grzegorza – byłego męża?

Wielkim zaskoczeniem i momentem, na który czeka wielu widzów są również zapowiedzi kolejnych odcinków. Na końcu każdego z nich uczestnicy losują artystów, w których się wcielą. Jak wiadomo wybór ten nie zawsze jest dla nich pozytywnym zaskoczeniem. Jeden z internautów zwrócił uwagę pod wpisem Mai Hyży , że czeka aż będzie musiała wcielić się w Grzegorz – swojego byłego męża.

Artystka podeszła do tego z wielką dawką humoru przyznając, że ona jednak nie czeka na taki rozwój wydarzeń.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14”: Maja Hyży wcieli się w postać byłego męża?

Myślicie, że produkcja zapewniłaby Mai taką rozrywkę? A może Maja już na wstępnie zaznaczyła, że nie zgodzi się na takie rozwiązanie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej