“Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14”. Wpadka Gąsowskiego podczas półfinału. Z kim pomylił Maję Hyży? Widzowie zniesmaczeni!

8 maja 2021
Przez: : P.Z.

Tegoroczna edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, doczekała się półfinału, który widzowie mogli zobaczyć właśnie wczorajszego wieczoru. Byli oni świadkami również niezłej wpadki jednego z prowadzących show. Piotr Gąsowski faktycznie pomylił Maję Hyży z obecną żoną jej byłego męża Grzegorza Hyży. Jak się z tego wytłumaczył? Co na to widzowie? Zobaczcie!

Najpopularniejsze muzyczne show Polsatu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to popularny program muzyczny, który już po raz czternasty gości na naszych ekranach. Rzeczywiście ta produkcja od niemal siedmiu lat cieszy się sporą popularnością. Nic więc dziwnego, że stacja Polsat zdecydowała się na kolejną edycję. Tym razem w programie wzięły udział takie gwiazdy, jak Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Maja Hyży, a także Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Michał Mejer, Paweł Góral, i Piotr Gawron-Jedlikowski. Uczestnicy wcielają się w postaci artystów z różnych teledysków, wykonując ich utwory. Niewątpliwie nie mają łatwego zadania, bo dobra charakteryzacja to dopiero początek zadania, muszą odwzorować również głos i ruchy zadanego artysty. W każdym odcinku triumfator otrzymuje czek na 10 tysięcy złotych, który przeznacza na wybrany cel charytatywny.

Zobacz także: Wypadek uczestnika TTBZ 14. Co z jego udziałem w show?

W tej edycji bez zmian w jury zasiadają Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Prowadzącymi zaś są nadal Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Trzeba przyznać, że tegoroczna edycja, zaskoczyła fanów jednak nową godziną emisji. Do tej pory bowiem widzowie mogli oglądać program w każdą sobotę około godz. 22:00. Teraz zaś mogą oglądać show w piątkowe wieczory o godz. 20:00.

Piotr Gąsowski pomylił Maję Hyży z Agnieszką Hyży!

Wczorajszego wieczoru zatem widzowie mogli zobaczyć nowy odcinek show. Program jednak wielkimi krokami zbliża się do końca, był to bowiem już odcinek półfinałowy. Zobaczyliśmy w nim świetny występ Mai Hyży, która wcieliła się w Justina Biebera z teledysku Yummy.

W tej części programu właśnie Piotr Gąsowski pomylił Maję Hyży z obecną żoną jej byłego już męża Grzegorza. Powiedział bowiem do Mai imieniem Agnieszka.

“Proszę państwa… Agnieszka Hyży!” – powiedział prowadzący po występie Mai

Swoją wypowiedzią doprowadził Maję przebrana za Biebera do śmiechu, która dzięki temu jego gafę taktownie obróciła w żart.

“Jak to się stało? Jeszcze nigdy cię nie pomyliłem” – dodał Gąsowski

Piotr od razu przyznał, że to pomyłka, jednak uważnym widzom nie umknęła jego niefortunna wypowiedź. Bez komentarzy w sieci się nie obyło:

“GĄS ale wstyd, imieniem obecnej żony byłego męża, z którym ma się kosę… Wstyd Piotrze😮”

Ale gafffa , masakra 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️”

“Ale Pan Gąsowski gafę dowalił…. 🤯”

Przypomnijmy przy tym, że Maja była żoną Grzegorza Hyżego, z którym ma dwójkę dzieci – bliźniaki. Ich małżeństwo jednak nie przetrwało próby czasu i para w 2013 roku się rozwiodła. Maja i Grzegorz ułożyli sobie życie na nowo. Agnieszka Hyży (wcześniej Popielewicz) jest zaś obecną żoną Grzegorza.

I co wy na to? Oglądaliście ten odcinek?

Żródło: Instagram Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej