“Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16”: Kto wygrał 16. edycję programu?

13 maja 2022
Przez: : M.S.

Finał programu już za nami! Czwórka finalistów stanęła do walki o zwycięstwo. Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16 i zdobył Złotą Maskę. Jak typują widzowie?

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który od samego początku bije rekordy popularności i cieszy się ogromną sympatią wśród widzów. Co tydzień gwiazdy wcielają się w postacie znane z polskiej i światowej sceny muzycznej, prezentując swój ogromny talent. Muzyczne show doczekało się już 15. edycji, a już dzisiaj dowiemy się, kto został zwycięzcą 16. sezonu tego programu.

W aktualnej edycji swoje umiejętności prezentowało ośmiu uczestników:  Viki Gabor, Andrzej Kozłowski, Karolina Pisarek, Patryk Cebulski, Anna Jurksztowicz, Ania Rusowicz, Danzel oraz Maciek Radel. Ich zmagania oceniało jury w skład, którego w tym sezonie wchodzą: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i debiutujący w tej roli w tym sezonie Krzysztof Cugowski.

Jury Twoja Twarz Brzmi znajomo 16
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16 – jury

Podczas trwania programu nie obyło się bez konfliktów. Szczególnie oberwało się Karolinie Pisarek, która krytykowana była przez jurorów. Chociaż Michał Wiśniewski stanął w jej obronie podczas jednego z odcinków, modelka wyznała, że zachowanie jurora nie było szczere i zdradziła, że za kulisami Wiśniewski zachowuje się wobec niej zupełnie inaczej.

Kto wygra 16. edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

W finale zmierzyło się czworo uczestników: Viki Gabor, Ania Rusowicz, Danzel oraz Andrzej Kozłowski. Kto z nich wygrał 16. edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Finał rozpoczął występ Andrzeja Kozłowskiego, który wcielił się w postać Luciano Pavarottiego. Występ aktora wzbudził zachwyt jurorów.

Następny na scenie pojawił się Danzel, który wykonał piosenkę Czesława Niemena Płonie stodoła. Jego wykonanie zdumiało publiczność i oceniających sędziów.

Kolejna swoje umiejętności zaprezentowała Viki Gabor, która tym razem zaśpiewała jako Whitney Houston.

Ania Rusowicz natomiast wzięła na warsztat Ettę James, co wyszło jej genialnie. Jej występ zachwycił zarówno publiczność, jak i jurorów programu.

Po występach Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski wręczyli Żelazną Maskę- czwarte miejsce zajęła Viki Gabor.

Trzecie miejsce i laureatką Brązowej Twarzy została Ania Rusowicz.

Zwycięzcą 16. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo został Danzel! Drugie miejsce zajął Andrzej Kozłowski!

Źródło: Polsat, Instagram Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej