“Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16”: Lista uczestników ujawniona. Kto wygra?

14 stycznia 2022
Przez: : M.S.

Niebawem ruszy 16. edycja popularnego show Polsatu, w którym gwiazdy wcielają się w postacie ze sceny muzycznej. Już wiadomo, kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16! Zobaczcie listę uczesników

16. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który od lat cieszy się sporą popularnością wśród widzów Polsatu. W uwielbianym show biorą udział znane osoby ze świata show- biznesu, którzy wcielają się w gwiazdy ze światowej estrady muzycznej.

Program doczekał się już 15. edycji, a niebawem wystartuje kolejna, 16. edycja uwielbianego show Polsatu. W poprzednim sezonie Złotą Maskę otrzymał Robert Janowski, a z nim w finale znaleźli się Barbara- Kurdej- Szatan oraz Adam Zdrójkowski. Wówczas w jury zasiadali Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski i Gromme.

W najnowszej edycji skład jurorski prawdopodobnie pozostanie bez zmian. Na profilu programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo pojawiła się informacje, że pierwszą osobą, która zmierzy się w muzycznym show jest modelka, która swoją karierą zaczęła od udziału w programie Top Model, Karolina Pisarek.

Produkcja poinformowała także, że kolejną uczestniczką, która powalczy o Złotą Maskę będzie Anna Jurksztowicz, znana z piosenek będących czołówkami najlepszych serial m.in Na dobre i na złeRanczo czy Matki, żony i kochanki.

Kolejnymi uczestnikami 16. edycji muzycznego programu są również Viki Gabor – piosenkarka i zwyciężczyni w Konkursie Eurowizji Junior, a także aktor Patryk Cebulski.

W programie zobaczymy również Viki Gabor.

Aktor, lektor, absolwent Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi Maciej Radel. Na małym ekranie debiutował rolą Konstantego Matuszki, studenta medycyny w serialu Na dobre i na złe. Znany także ze swoich ról w serialu Brzydula czy Za marzenia.

Na ekranie zobaczymy również Anię Rusowicz. Znakomitą piosenkarkę.

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16 wystąpi również aktor znany m.in. z Kabaretu pod Wyrwigroszem – Andrzej Kozłowski.

Lista uczestników 16. edycji TTBZ?

Wielu fanów programu z niecierpliwością oczekiwało pełnej listy uczestników 16. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Na oficjalnym profilu programu na Instagramie przedstawiono już wszystkie gwiazdy, które wystąpią w najnowszym sezonie TTBZ.

Ostatnią osobę przedstawioną przez produkcję programu jest Danzel. Warto zwrócić uwagę, że piosenkarz jest pierwszym zagranicznym uczestnikiem w historii show.

W gronie uczestników najnowszej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo znaleźli się Karolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Viki Gabor, Patryk Cebulski, Ania Rusowicz, Maciej Radel, Andrzej Kozłowski oraz Danzel.

Źródło: Instagram TTBZ

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz