„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18”: Widzowie są wściekli po ostatnim odcinku: „To są jakieś jaja”

13 marca 2023
Przez: : W.M.

W drugim odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo po raz kolejny wygrał Krzysztof Ibisz. Widzowie są rozczarowani i sugerują, że program stracił na wartości.

Nowa edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo powoli się rozkręca. Za nami już dwa odcinki muzycznego show, w którym po raz kolejny o Złotą Maskę walczy ośmioro uczestników, których zadaniem jest jak najlepiej wcielić się wokalnie jak i wizualnie w artystów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

W 18 już sezonie TTBZ udział biorą Katarzyna Kołeczek, Julia Kamińska, Natalia Janoszek, Daria Marx, Oskar Cyms, Krzysztof Ibisz, Piotr Stramowski a także po raz pierwszy w historii show niemedialna osoba wyłoniona z castingu- Daniel Jaroszek.

W miniony piątek na antenie stacji Polsat oglądać można było kolejny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym ponownie triumfował Krzysztof Ibisz, który tym razem wystąpił jako Verka Serduchka.

Ibisz faworytem Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Za nami już dwa odcinki najnowszej edycji TTBZ, które jak wiadomo wygrał Krzysztof Ibisz. Widzowie, którzy oglądali zmagania uczestników w muzycznym show, nie są jednak zachwyceni zwycięstwem Krzysztofa w ostatnim odcinku. Spora część fanów Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest zdania, że w drugim odcinku z zdaniem lepiej poradził sobie Oskar Cyms, który brawurowo wcielił się w Kasię Kowalską i to on powinien wygrać.

Zobacz także: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18”: Kiedy finał najnowszej edycji?

Na oficjalnym profilu programu TTBZ pojawiło się wiele niezadowolonych głosów internautów.

„Lubię ten program, oglądam od wielu lat, ale to co się teraz dzieje to jest jakiś kabaret… tydzień temu może i Ibisz zasłużył, ale dzisiaj na pewno nie. Oskar powinien wygrać dzisiejszy odcinek”

„Żenada. Serio? Ibisz? Rozumiem, że każdy kolejny odcinek wygra też Ibisz?”

„To są jakieś jaja”

„Chyba program stracił.. ustawka. Inni ciężko pracują a Ibisz? Ciężko już oglądać” – komentują internauci

Co myślicie o ponownym zwycięstwie Krzysztofa Krawczyka? Myślicie, że prezenter wyrasta na największego faworyta 18 edycji TTBZ?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej