“Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20”: Tyle zarobią uczestnicy gwiazdorskiej edycji. Wynegocjowane gaże zwalają z nóg!

4 lutego 2024
Przez: : M.J

Przed nami kolejna już, jubileuszowa edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W programie zobaczymy całą plejadę gwiazd, które brały udział w poprzednich edycjach. Gwiazdorska obsada równa się niebotycznie wysokim zarobkom. Zobaczcie, ile zgarną uczestnicy za udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20

Stacja Polsat przygotowała coś wyjątkowego dla wszystkich fanów muzycznego programu telewizyjnego Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak się okazuje, już wiosną tego roku zobaczymy nową, jubileuszową, a zatem specjalną edycję, w którym wystąpią gwiazdy poprzednich edycji:

  • Katarzyna Skrzynecka
  • Stefano Terrazzino
  • Aleksandra Szwed
  • Maria Tyszkiewicz
  • Kacper Kuszewski
  • Filip Lato
  • Mateusz Ziółko
  • Barbara Kurdej-Szatan

Zobacz także: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20: Poznajcie wszystkich uczestników jubileuszowej edycji!

Zarobki uczestników jubileuszowej edycji

Portal Shownews.pl zdradza, że artyści, którzy wystąpią w najnowszej, jubileuszowej edycji wynegocjowali potężne stawki. Największe wynagrodzenie wynegocjowała Barbara Kurdej-Szatan, która za udział w programie otrzyma 30 tysięcy złotych. Katarzyna Skrzynecka plasuje się na drugim miejscu, jeśli chodzi o zarobki. Aktorka otrzyma gażę wynoszącą 20 tysięcy złotych. Kolejną z gwiazd, która zarobi najwięcej za udział w muzycznym show będzie Aleksandra Szwed z wynagrodzeniem 15 tysięcy złotych.

Kacper Kuszewski i Stefano Terrazzino wynegocjowali wynagrodzenie o wartości 12 tysięcy złotych. Najsłabiej zarabiającymi artystami będzie Mateusz Ziółko z gażą 10 tysięcy złotych oraz Filip Lato i Maria Tyszkiewicz, którzy zarobią 8 tysięcy złotych.

Co uważacie o zarobkach uczestników? Według Was to małe czy duże kwoty?

Źródło: Shownews.pl, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej