“Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Finał lada chwila. Produkcja ogłosiła zaskakujące zmiany!

14 maja 2024
Przez: : W.M.

Już w najbliższy piątek finał Jubileuszowej edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Okazuje się, że to nie jurorzy wyłonią zwycięzcę, który wygra Złotą Maskę!

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to popularny polski program rozrywkowy, doczekał się swojej dwudziestej edycji, która jest emitowana na antenie Polsatu. Program od 2014 roku cieszy się niezmienną popularnością wśród widzów. Z okazji jubileuszu, twórcy postanowili przygotować wyjątkową edycję “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”, w której udział biorą gwiazdy znane z poprzednich sezonów.
W jubileuszowej edycji widzowie mogą ponownie zobaczyć ulubione postaci z poprzednich sezonów. Wśród uczestników znaleźli się takie gwiazdy jak Katarzyna Skrzynecka, Barbara Kurdej-Szatan, Aleksandra Szwed, Maria Tyszkiewicz, Filip Lato, Stefano Terrazzino, Kacper Kuszewski i Mateusz Ziółko. Każdy z nich już raz dał popis swoich umiejętności naśladowczych, a teraz wracają, by w jubileuszowej edycji ponownie zmierzyć się z wyzwaniami programu.

W każdym odcinku uczestnicy wcielają się w różnych wykonawców muzycznych, naśladując ich wygląd oraz sposób śpiewania. Za swoje występy są oceniani przez jury oraz pozostałych uczestników. Zwycięzca sezonu otrzymuje nagrodę pieniężną, którą przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Zobacz także: “Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20”: Co łączy Marię Tyszkiewicz z Beatą Tyszkiewicz? 

Finał jubileuszowej edycji TTBZ

Po wielotygodniowych zmaganiach i emocjonujących występach, program zbliża się do finału. W miniony piątek miał miejsce półfinał sezonu, w którym widzowie poznali czworo uczestników, którzy walczyć będą o Złotą Maskę, a wśród nich znaleźli się Filip Lato, Mateusz Ziółko, Maria Tyszkiewicz oraz Stefano Terrazzino.

Już za kilka dni wielki finał 20 edcyji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a co za tym idzie fanów muzycznego show czekają gigantyczne emocje. Okazuje się, że w ostatnim odcinku wydarzy się coś, czego nigdy wcześniej nie było, otóż to nie jurorzy, a widzowie wybiorą osobę, która wygra i w której ręce trafi Złota Maska.

“Na szczęście tym razem, po raz pierwszy w historii programu, to Wy, poprzez głosowanie SMS wybierzecie zwycięzce!! 🤩🔥🔥
Szczegóły podamy już wkrótce! 🙌🏻”
– ogłoszono na oficjalnym profilu TTBZ

Jak myślicie, kto powinien wygrać “Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20” ?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej