Połącz się z nami

„Twoje 5 minut”: Kto wygra nowy talent show Ekipy Friza?! Macie swoich faworytów?

Twoje 5 minut

Rozrywka

„Twoje 5 minut”: Kto wygra nowy talent show Ekipy Friza?! Macie swoich faworytów?

Ekipa Friza nie zwalnia tempa, a ich „przywódca” ruszył z kolejnym projektem. Karol „Friz” Wiśniewski w swoim nowym programie wyłoni osoby, które mają największy potencjał na zostanie influencerem. Kto ma szansę na zostanie nową gwiazdą Internetu i tym samym otrzyma wieloletni kontrakt oraz miejsce w projekcie GenZie?

Na czym polega talent show Ekipy Friza?

Karol Wiśniewski nie zwalnia tempa, a jego kolejne projekty za każdym razem okazują się strzałem w dziesiątkę. Tym razem wraz z Ekipą wymyślił talent show, które do tej pory mogliśmy oglądać na ekranach naszych telewizorów. Nagrodą jest kontrakt oraz udział w projekcie GenZie, oraz oczywiście ogromny rozgłos w sieci.

Zobacz także: Ekipa Friza zarabia grube miliony! Te kwoty zwalają z nóg!

Twoje 5 minut polega na tym, że uczestnicy chcący powtórzyć sukces Friza będą wykonywali różne zadania związane z normalnymi obowiązkami influencerów (sesje zdjęciowe, tworzenie treści pod social-media). Będą musieli również wykonywać nie zawsze proste zadania (zbudowanie tratwy i dostanie się na wyspę oraz poprowadzenie odcinka).

Kto marzy o popularności w mediach społecznościowych i zgłosił się do talent show Twoje 5 minut?

Twoje 5 minut-uczestnicy

W programie, który swój premierowy odcinek miał na kanale YouTube 24 września i od razu stał się numerem jeden na karcie czasu, wzięło udział 13. młodych ludzi.

Michał Wermiński (@wermulka), Kinga Banaś (@kingabanas_), Krystian Rafacz (@ekajestem), Michał Stępiński (@michalstepinski), Mateusz Cisek (@matterfml), Bartek Kubicki (@bartekkubicki), Patryk Kosakiewicz (@loku_fka), Agata Liszczyńska (@agaciorekk005), Faustyna (@faustynaf), Hanna Puchalska (@hi_hania), Tom Pietrzyk (@tom_pietrzyk), Hubert Wiśniewski (@wisniewski_hubert), Marcelina Dusza (@duszamarcelina).

Twoje 5 minut
13. osobowa ekipa z talent show Twoje 5 minut.

Z 13. uczestników po pierwszym etapie pozostało tylko 8 osób. Drugi etap wyłoni dwóch zwycięzców, którzy przejdą do projektu GenZie. Odcinki pojawiają się na platformie YouTube we wtorki, czwartki oraz niedzielę. Kto zostanie zwycięzcą talent show Ekipy Friza?

Jak obstawiacie?

Źródło: YouTube / Instagram Ekipy Friza

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry