Tyle kosztował ślub Kubickiej i Barona. Możecie się zaskoczyć

12 kwietnia 2024
Przez: : W.M.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron pobrali się w minioną sobotę, ale dopiero po kilku dniach ujawnili, że są już małżeństwem. Niedawno ciężarna modelka zdecydowała podzielić się szczegółami dotyczącymi tego wyjątkowego dla nich dnia, a teraz wyjawiła, ile kosztował ich ślub. Możecie się zaskoczyć.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron to bez wątpienia jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Kilka miesięcy temu zakochani pochwalili się swoimi zaręczynami, a niedługo później wyjawili, że spodziewają się dziecka. Zanim jednak syn pary pojawi się na świecie, zakochani postanowili scementować swój związek i zdecydowali się na ślub, który jak się okazuje, odbył się w sobotę, 6 kwietnia. Data ta, jak wyjawiła świeżo upieczona żona Barona, niespodziewanie zbiegła się z 50. rocznicą ślubu jej dziadków, co nadało wydarzeniu dodatkowego, symbolicznego wymiaru.
Para zdecydowała się na kameralną uroczystość, która odbyła się w kręgu najbliższych przyjaciół i rodziny. Wszystko zorganizowane zostało spontanicznie, zaledwie kilka dni przed ceremonią, która miała intymny charakter, co było dokładnie tym, czego pragnęli nowożeńcy.

Sandra zaledwie kilka dni po ślubie podzieliła się emocjami z tego wyjątkowego dnia;

“06.04.2024 w 50 rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam patrząc na dziadka który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go.” – napisała modelka.

Po zaślubinach w Urzędzie Stanu Cywilnego młodzi małżonkowie oraz grono ich gości udali się na obiad do restauracji, gdzie przyjaciele pary otworzyli lokal wcześniej, aby zapewnić nowożeńcom pełną prywatność.

Ile kosztował ślub Kubickiej i Barona?

Nikogo nie zdziwiło, że gdy Sandra i Alek w końcu ogłosili, że są już po ślubie, małżonkowie chętnie zaczęli dzielić się szczegółami tego dnia. Nie da się ukryć, że ślub był sporym zaskoczeniem dla ich fanów, gdyż wielu z nich spodziewało się, że Kubica i Baron zdecydują się na huczne wesele, na którym pojawi się wiele gości, w tym także gwiazd polskiego show-biznesu. Tak się jednak nie stało, a zakochani decydowali się na skromne przyjęcie wyłącznie w gronie najbliższych.
Po tym, jak okazało się, ze Sandra i Alek są już po ślubie, para zasypana została licznymi pytaniami, a część z nich dotyczyła nawet tego, ile kosztował ślub.
Sandra, która od kilku dni nosi już nazwisko Milwiw-Baron, zdecydowała się bez ogórek odpowiedzieć na to pytanie.

“Wzięcie ślubu kosztuje 80 zł. Pozdrawiam” – odpowiedziała

Zaskoczeni?

Sandra i Alek wzięli ślub, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej