Tyle kosztowała komunia syna Rutkowskiego. Trzymajcie się krzeseł…

24 maja 2024
Przez: : M.J

Maj to miesiąc, który w polskiej kulturze nieodłącznie kojarzy się z maturami i pierwszymi komuniami świętymi. W tym okresie wiele gwiazd i celebrytów dzieli się zdjęciami z tych wyjątkowych uroczystości. Jednym z nich był Krzysztof Rutkowski, który przygotował spektakularne przyjęcie z okazji komunii swojego syna. Wydarzenie odbiło się szerokim echem w mediach z powodu swojego ogromnego rozmachu oraz wartości prezentów, które otrzymał syn detektywa. Teraz ujawniona została suma, jaką wydano na całe wydarzenie. Ile kosztowała komunia syna Rutkowskiego? Jesteście ciekawi? Trzymajcie się krzeseł!

Komunia Juniora i odnowienie przysięgi

Rutkowski, znany polski detektyw, postanowił uczcić pierwszą komunię swojego syna w wielkim stylu. Uroczystość została połączona z odnowieniem przysięgi małżeńskiej przez Krzysztofa i jego żonę. Impreza została zorganizowana z ogromnym rozmachem, przyciągając uwagę zarówno mediów, jak i opinii publicznej.

Jednym z głównych tematów, które wzbudziły duże zainteresowanie, była lista prezentów, jakie otrzymał młody Rutkowski. Junior oprócz tradycyjnych prezentów mógł liczyć również na inne podarunki warte fortunę, detektyw zdecydował się obdarować swojego 10-letniego syna nowym BMW.

Zobacz także: 10. urodziny syna Krzysztofa Rutkowskiego znacznie różniły się od jego rówieśników! Rodzice poszli na całość…[ZDJĘCIA]

Ślub i komunia Rutkowskich
Fot. Podlewski/AKPA

Ile kosztowała komunia syna Rutkowskiego?

Rutkowski zdecydował się również ujawnić koszty całej uroczystości, które wielu mogą zaskoczyć. Okazuje się, że całkowita suma wyniosła około pół miliona złotych. W tę kwotę wliczone są nie tylko koszty organizacyjne, ale także prezenty, w tym aż dwa samochody:

“Kosztowała mniej więcej pół miliona złotych. To pełne koszty tej imprezy. Z samochodami i z tym wszystkim, co towarzyszyło tej komunii. To jest wysoka kwota.” – podkreślił detektyw w rozmowie z Jastrząb Post.

Krzysztof Rutkowski
Fot. Podlewski/AKPA

Krzysztof Rutkowski, znany z ekscentrycznego stylu życia i odważnych decyzji, po raz kolejny zaskoczył opinię publiczną, organizując komunię swojego syna z takim rozmachem. Uroczystość komunijna syna Krzysztofa Rutkowskiego stała się jednym z głównych tematów medialnych w Polsce.

Źródło: Akpa, Jastrząb Post

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej