Tyle wynosi fortuna Anny Lewandowskiej! Ujawniono gigantyczny majątek trenerki!

1 grudnia 2023
Przez: : M.J

Zagraniczne media wzięły pod lupę zarobki Anny Lewandowskiej. Brytyjski magazyn “The Sun” ujawnił majątek trenerki, który trzeba przyznać robi wrażenie. Żona Roberta Lewandowskiego dorobiła się ogromnej fortuny. Lepiej usiądźcie!

Anna Lewandowska, żona słynnego polskiego piłkarza, Roberta Lewandowskiego, nie tylko odnosi sukcesy w dziedzinie treningów i życia rodzinnego. Od lat prężnie buduje swoje własne biznesowe imperium. Brytyjski tabloid “The Sun” niedawno ujawnił jej oszałamiający majątek, umieszczając ją w gronie najbogatszych partnerek piłkarzy.

Majątek Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska znana jest nie tylko ze swojego związku z Robertem Lewandowskim, ale również jako przedsiębiorcza kobieta z pasją do fitnessu i zdrowego stylu życia. Jej działalność obejmuje nie tylko treningi, ale także prowadzenie licznych biznesów, które pozwoliły jej zbić fortunę.

Zgodnie z informacjami brytyjskiego “The Sun”, majątek Anny Lewandowskiej szacowany jest na imponującą sumę 36 milionów funtów, co przekłada się na ponad 180 milionów złotych.

Jako utalentowana zawodniczka karate, Anna zwróciła na siebie uwagę już wiele lat temu. Jednak to jej umiejętności i pasja do wszystkiego związanego z dietą i fitnessem przyczyniły się do zgromadzenia fortuny. Przed laty, zanim stała się bizneswoman, dzieliła się swoimi poradami dietetycznymi na blogu, który zdobył ogromną popularność.

Lewandowska z mężem.
scena z: Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Biznesy Anny Lewandowskiej

Obecnie Anna Lewandowska oferuje nie tylko aplikacje i programy treningowe, ale również prowadzi obozy fitness oraz siłownie. Jej programy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Polaków, co przekłada się na znaczne przychody.

ZOBACZ TAKŻE: Ania Lewandowska zdradziła, co poprawiła w swoim ciele! Wiedzieliście?

Dziennikarze podkreślają, że to nie tylko sukces w dziedzinie sportu, ale również przedsiębiorcze umiejętności i zaangażowanie w branży zdrowego stylu życia sprawiły, że jej majątek osiągnął imponujący poziom.

Lewandowska, będąc również dietetykiem, rozwinęła markę zdrowych przekąsek i produktów dietetycznych. Dodatkowo zaangażowała się w rynek cateringu dietetycznego, co przyczyniło się do jeszcze większego rozwoju jej biznesu.

W zestawieniu najbogatszych partnerek piłkarzy Anna Lewandowska zajmuje wysokie miejsce, wyprzedzając wiele innych znanych osobistości. Większą fortuną mogą pochwalić się jedynie Victoria Beckham i żona Sergio Ramosa. Natomiast partnerka Cristiano Ronaldo może tylko pomarzyć o tak ogromnym własnym majątku.

Źródło: sportowefakty.wp.pl / Instagram / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej