Uczestniczka „Rolnik szuka żony” jest w ciąży! Trzy lata temu wzięła ślub z kobietą!

5 listopada 2022
Przez: : M.J

Krystyna, która była uczestniczką drugiej edycji programu Rolnik szuka żony na swoim profilu pochwaliła się szczęśliwą nowiną. Krystyna Kamińska ogłosiła, że już niebawem zostanie mamą i nie kryje, że jest z tego powodu bardzo szczęśliwa.

Uczestniczka Rolnik szuka żony poślubiła kobietę

Krystyna Kamińska zdobyła popularność w drugiej odsłonie lubianego przez widzów programu Telewizji Polskiej. Krysia przyjechała do Polski z Białorusi w wieku 18 lat i to właśnie w naszym kraju układa sobie życie. W programie Rolnik szuka żony walczyła o serce Roberta, jednak rolnik zdecydował się wybrać inną z kandydatek, z którą doczekał się dwójki dzieci. Warto zwrócić również uwagę na ogromną metamorfozę kobiety, jaką przeszła od czasu udziału w programie TVP.

ZOBACZ TAKŻE: Krystyna i jej niesamowita metamorfoza – internauci oniemieli z zachwytu!

Ostatnio szczęście uśmiechnęło się także do Krystyny. Uczestniczka Rolnik szuka żony związała się z kobietą o imieniu Agnieszka. 20 lutego 2020 roku panie zdecydowały się wziąć ślub. Ceremonia odbyła się w Szkocji, w Edynburgu i obie chętnie prezentowały na swoich profilach przygotowania do tego ważnego dla nich dnia. Teraz okazuje się, że Krystyna ma kolejny powód do szczęścia.

ZOBACZ TAKŻE: Uczestniczka programu stanie na ślubnym kobiercu z dziewczyną!

Krystyna Rolnik szuka żony.
Uczestniczka „Rolnik szuka żony” jest w ciąży / fot. Instagram

Krystyna z Rolnik szuka żony jest w ciąży

Na profilu w mediach społecznościowych Krysi pojawiło się nagranie, w którym poinformowała, że już za 9 miesięcy zostanie mamą.

“Pokażę wam zaraz, jak wygląda prawdziwe szczęście”

Z nagrania możemy dowiedzieć się również, że przez 9 miesięcy starała się, aby w końcu zobaczyć dwie kreski na teście ciążowym. Jak podkreśliła, przygotowania nie poszły na marne.

“Mimo tego, że to są dopiero początki, jestem dobrej myśli i czuję się komfortowo z tym, żeby już ogłosić. 9 miesięcy przygotowań nie poszło na marne!”- napisała na swoim Instagramie.

Krysia z Rolnik szuka żony.
Uczestniczka „Rolnik szuka żony” jest w ciąży / fot. Instagram

W komentarzach momentalnie posypało się mnóstwo gratulacji, do których i my się oczywiście przyłączamy!

“Ogromnie gratulacje ❤️ trzymam kciuki i dużo zdrówka życzę 😍”

“Gratulujemy dziewczyny”

“Super gratulacje”

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej