Uczestnik “Ninja Warrior Polska” zmarł na koronawirusa. Odszedł przed emisją odcinka ze swoim udziałem…

7 kwietnia 2021
Przez: : M.J

Podczas ostatniego odcinka, w którym poznaliśmy wszystkich finalistów programu Ninja Warrior Polska widzowie na torze z przeszkodami mogli oglądać pana Marka Buchowskiego, który zdobył serca widzów swoją energią i pasją do życia. Niestety, ale jak poinformowano na oficjalnym profilu programu, pan Marek odszedł przed emisją odcinka z powodu zakażania koronawirusem…

Na czym polega program Ninja Warrior

W tym programie liczy się siła mięśni i sprawność fizyczna. W każdym odcinku widzowie poznają kilkunastu śmiałków, którzy mierzą się z torami przeszkód. Na naszych ekranach aktualnie leci trzecia edycja programu, w której udział wzięło 192 uczestników. Jednym z nich był pan Marek Buchowski. Swoją charyzmą i hartem ducha pokazał, że pomimo wieku można dojść w tym programie naprawdę daleko i zdobyć serca widzów.

Pan Marek Buchowski najstarszy uczestnik w historii programu Ninja Warrior Polska.
Pan Marek Buchowski wziął udział w 3.edycji Ninja Warrior Polska.

Niestety, ale okazuje się, że pan Marek nie zobaczył odcinka ze swoim udziałem. W styczniu b.r. przegrał walkę z koronawirusem…

Nie żyje najstarszy uczestnik polskiej edycji programu

69-letni Marek Buchowski nie doczekał emisji odcinka ze swoim udziałem na torze Ninja Warrior. Były kierowca, który kochał sport i nie mógł za długi usiedzieć na emeryturze, zachwycił nie tylko trio prowadzących swoją energią i hartem ducha, ale również widzów, którzy trzymali za niego kciuki. Jak przekazano na oficjalnym profilu programu pan Marek w styczniu 2021 roku przegrał walkę z koronawirusem:

“[…] Niestety, dotarła do nas bardzo przykra wiadomość-pan Marek zmarł w styczniu tego roku, kilka miesięcy po nagraniach tego odcinka, w wyniku zarażenia koronawirusem 💔 Panie Marku, proszę realizować swoje pasje również tam, gdzie Pan teraz przebywa, jeszcze się spotkamy! 💪🔥”

Program Ninja Warrior Polska wykreował wielu bohaterów, którzy na ekranie mieli okazję opowiedzieć swoje wzruszające i inspirujące życiorysy. Pan Marek występując w trzeciej edycji programu przeszedł do historii, jako najstarszy uczestnik, który pojawił się na torze. Bez wątpienia może być przykładem dla wielu młodszych od niego osób, które chcą się sprawdzić na torach Ninja Warrior.

Pan Marek wziął udział do nagrań programu jesienią 2020 roku. Wówczas, jak mogliśmy również zobaczyć na ekranach, zebrał ogromne owacje od publiczności oraz prowadzących. Jego radość z życia, skupienie i wytrwałość w dążeniu do celu na pewno zostaną zapamiętane przez fanów tego formatu. Udowodnił również, że pomimo przejścia na emeryturę nadal można spełniać swoje marzenia i dążyć do ich realizacji.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej