Połącz się z nami

Uczestnik „Top Model” weźmie udział w „Hotelu Paradise”! To niezły przystojniak!

News

Uczestnik „Top Model” weźmie udział w „Hotelu Paradise”! To niezły przystojniak!

Przystojny uczestnik 7. edycji programu „Top Model” weźmie udział w kolejnym programie stacji TVN. Czy uda mu się tym razem wygrać program, a przy okazji znaleźć w nim swoją drugą połówkę? Zobaczcie, o kim mowa! Uczestnik „Top Model” weźmie udział w „Hotelu Paradise”!

Już w poniedziałek 24 lutego startuje pierwsza edycja reality-show „Hotel Paradise”. Ta produkcja jest odpowiedzią stacji TVN na program, który leciał na naszych ekranach w stacji Polsat „Love Island. Wyspa Miłości”. W tym programie single i singielki na rajskim Bali, w przepięknym hotelu, będą szukać swojej drugiej połówki. Do finału dojdzie para, pomiędzy którą zaiskrzy. Trzeba również wspomnieć, że w międzyczasie w „Hotelu Paradise” będą pojawiali się kolejni uczestnicy, którzy na pewno namieszają wśród jego stałych mieszkańców.

Już od jakiegoś czasu w sieci krążyły informacje na temat tego, że w tej produkcji weźmie udział uczestnik, który swoich sił próbował w programie „Top Model”.

Uczestnik „Top Model” weźmie udział w „Hotelu Paradise”!

Jak już oficjalnie wiadomo, to właśnie Szymon Reich pojawi się na naszych ekranach i to on będzie szukał miłości w programie. Przypomnijmy, że ten przystojniak w „Top Model” wziął udział wraz ze swoją siostrą Sophie. Pomimo tego, że chłopak radził sobie świetnie już od samego początku w „Top Model”, to swoją przygodę z programem zakończył na 10 odcinku.
Chociaż nie doszedł w nim do finału, to na pewno niejedno kobiece serce zabiło mocniej na jego widok.

Co wiemy na temat Szymona?

Chłopak ma 23 lata i 182 cm wzrostu. Wychowywał się poza granicami naszego kraju, a dokładniej w Niemczech. Obecnie mieszka w Warszawie. W programie dał się poznać, jako osoba bardzo wierząca i to właśnie tam głośno mówił o swojej wierze i Bogu. Jest to tym bardziej duże zaskoczenie. W nowym programie stacji TVN, na pewno nie będzie brakowała kontrowersji, pikantnych scen czy intryg pomiędzy jego uczestnikami. Czy Szymon, który wydawał się niezwykle ułożonym chłopakiem sprawdzi się w „Hotelu Paradise” i znajdzie tam swoją drugą połówkę? O tym przekonamy się już 24 lutego, kiedy wystartuje pierwszy odcinek programu!

Co uważacie o udziale Szymona w tej kontrowersyjnej produkcji? Pamiętacie go z „Top Model”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry