Ujawniono przyczynę śmierci jednej z najsłynniejszych gwiazd filmów dla dorosłych! Szokujące…

9 lipca 2024
Przez: : M.J

Na początku tego roku, w styczniu, znaleziono ciała Jesse Jane, jednej z najbardziej znanych gwiazd filmów dla dorosłych, oraz jej partnera Bretta Hasenmuellera. Dopiero teraz ujawniono wyniki śledztwa, które szokują opinię publiczną.

Tajemnicza śmierć Jesse Jane i jej partnera

24 stycznia 2024 roku, w domu w Oklahomie, odkryto ciała Jesse Jane i jej chłopaka. Policję zawiadomił szef Bretta, który przez kilka dni nie mógł się z nim skontaktować. Początkowo spekulowano, że przyczyną ich śmierci mogły być narkotyki. Po ponad pół roku oczekiwania, koroner przekazał wyniki sekcji zwłok, które potwierdziły te przypuszczenia.

Jak podał serwis Deadline, koroner stwierdził, że przyczyną śmierci pary było przypadkowe przedawkowanie kokainy i fentanylu. Fentanyl, który od miesięcy zbiera śmiertelne żniwo na całym świecie, jest prawdziwą plagą nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Ludzie zażywający ten narkotyk zachowują się niczym zombie. Mimo licznych ostrzeżeń o jego niebezpieczeństwie, nie brakuje chętnych do jego wypróbowania. Uzależnienie od fentanylu przybiera rozmiary epidemii.

Kariera Jesse Jane w branży dla dorosłych

Jesse Jane, której prawdziwe nazwisko brzmiało Cynthia Ann Howell, była jedną z najpopularniejszych gwiazd filmów dla dorosłych. Karierę rozpoczęła w 2002 roku, a filmy z jej udziałem cieszyły się ogromną popularnością. Jesse była również gospodynią wielu programów na żywo w telewizji Playboya oraz organizatorką licznych imprez. Dzięki swojej sławie, wypuściła na rynek linię zabawek erotycznych, która stała się bardzo dochodowym przedsięwzięciem.

W życiu prywatnym Jesse była matką 24-letniego syna. Miała również kilka głośnych związków, m.in. z Dave’em Navarro, byłym gitarzystą zespołów Red Hot Chili Peppers i Jane’s Addiction, oraz Kid Rockiem. Jesse Jane była jedną z najbogatszych gwiazd branży porno.

View this post on Instagram

A post shared by Jesse Jane (@thejessejane)

Oprócz filmów dla dorosłych, widzowie mogli ją zobaczyć w produkcjach takich jak: “Słoneczny patrol – Ślub na Hawajach” oraz “Starsky i Hutch”. W 2017 roku Jesse Jane ogłosiła zakończenie swojej kariery w branży filmów dla dorosłych i przeszła na emeryturę.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje 26-letnia aktorka filmów dla dorosłych

Tragiczna śmierć Jesse Jane i jej partnera to kolejny dowód na to, jak niebezpieczne mogą być narkotyki, zwłaszcza fentanyl. Choć wiele mówi się o jego śmiertelnych skutkach, liczba osób uzależnionych od tego narkotyku wciąż rośnie, a przypadki przedawkowań są coraz częstsze.

Źródło: Fakt.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej