Ula Chincz bez makijażu – “Tak wygląda kobieta spełniona”!

8 listopada 2020
Przez: : MC

Ula Chincz pokazała się bez makijażu! Do naturalnego zdjęcia dołączyła obszerny wpis, w którym skupiła się na macierzyństwie.

Ula Chincz to znana dziennikarka, prezenterka i reporterka. Swoją popularność zawdzięcza głównie prowadzeniu takich programów jak „Pytanie na śniadanie”czy „Dzień Dobry TVN”. Od lat tworzy również bloga o nazwie „Ula Pedantula”. Znajdziemy na nim wiele porad dotyczących organizacji domu oraz trików, które można wykorzystać podczas codziennych prac domowych takich jak sprzątanie czy dekorowanie mieszkania. Warto wspomnieć, że całkiem niedawno Ula zrezygnowała z pracy w telewizji na rzecz rozwoju kariery w sieci. Dziennikarka prowadzi bowiem swój kanał w serwisie YouTube. Co więcej, dziennikarka napisała również poradnik zatytułowany „Pozamiatane, czyli jak ogarnąć dom”. Jest również współautorką książki „7 dni, Świat Andrzeja Turskiego”, która jest poświęcona jej ojcu.

Ula Chincz bez makijażu – “Tak wygląda kobieta spełniona”!

Ula od wielu lat związana jest ze Sławomirem Chinczem. Wspólnie wychowują synka Ryszarda, który urodził się w 2009 roku. W ostatnim czasie o Uli jest wyjątkowo głośno, ponieważ dziennikarka na dniach po raz drugi została mamą! Zobacz: Ula Chincz urodziła! Pokazała urocze zdjęcie synka! Dziennikarka przez długi czas ukrywała ciążę. Kiedy po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuszek, na jej profilu regularnie pojawiały się zdjęcia z sesji.

Tym razem na Instagramie pojawiło się wyjątkowe i w pełni naturalne zdjęcie. Ula Chincz pokazała się bez makijażu, a ponadto dołączyła obszerny post skupiający się na macierzyństwie.

“Ktoś może powiedzieć: blada, z podkrążonymi oczami i nieumalowana. O włosach nawet nie wspominajmy. A ja Wam powiem, że tak wygląda kobieta spełniona 🥰. Bo tej jesieni miały miejsce trzy ważne dla mnie premiery 🤩. Ta najważniejsza była życiowa – bo na świecie pojawił się Robert 🤱🏼” – czytamy w poście.

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy od zachwyconych internautów. Wśród nich czytamy:

“❤️Najserdeczniejsze gratulacje! Wspaniale! 😍”

“Pani Ulu jest Pani prawdziwa i to jest piękne. 😍Cudownego 🌞dnia”

“Wygląda Pani pięknie, bo w oczach widać prawdziwe szczęście! Pozdrawiam, życzę dużo zdrówka i sił.”

My również dołączamy się do gratulacji i życzeń!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz