Ups! Marina i Wieniawa zaliczyły wtopę! Przekonajcie się sami!

10 kwietnia 2019
Przez: : P.Z.

Kilka dni temu różne portale pokazywały Marinę Łuczenko i Julię Wieniawę w tej samej spódnicy. My również nie omieszkamy wam tego nie pokazać! Jaka kreacja wywołała tyle szumu? Zobaczcie!

Ostatnio mogliśmy obserwować wrzawę jaką wywołały stylizacje Mariny Łuczenko i Julii Wieniawy. Od razu dopatrzono się zbieżności, obie gwiazdy założyły ten sam model spódnicy.

Artystki zdecydowały się na kreację od ekskluzywnej polskiej marki modowej Epuzer z najnowszej kolekcji wiosna-lato 2019r.

Co to za marka?

Taką informacje możemy znaleźć na stronie oficjalnego sklepu:

„Marka Epuzer została stworzona dla kobiet pewnych siebie, ceniących oryginalność i klasę. Dla kobiet niezależnych i odważnych. Nasze kolekcje wyróżniają najwyższej jakości tkaniny, dbałość o szczegóły oraz wysoka jakość szycia”

Gwiazdy wybrały tę samą spódnicę z wysokim stanem, gorsetowym wiązaniem tylko w różnych kolorach. Julia zdecydowała się na model YEW COOPER w brązowym odcieniu czerwieni, a Marina YEW TANIN w kolorze mokrego piasku. Górna część garderoby wybrana do tej spódnicy, u obu gwiazd, nawiązuje do stylizacji zaproponowanych przez Epuzer. Notabene koszt tej spódnicy to 2330zł, albo jak kto woli 650$.

Całą kolekcję możecie odnaleźć tutaj: https://shop.epuzer.com/en/new-collection

A teraz zobaczmy w jakich stylizacjach pokazały się nasze gwiazdy?

Dawno nie widziana w mediach, Marina Łuczenko- Szczęsna założyła spódnicę Epuzer w zestawieniu z białą oversizeową koszulą i botkami na szpilce ze srebrnym noskiem w szpic. Miało to miejsce przy okazji jej występu w programie „Jaka to melodia”, gdzie wykonała „Love on the brain” z repertuary Rihanny

Cały występ można zobaczyć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=IwA96lZqtIw&feature=share

Julia Wieniawa jak wiemy słynie z odważnych i modnych stylizacji, teraz też tak było. Młoda gwiazda serialu „Rodzinki.pl”. rzeczoną spódnicę założyła do białego T-shirtu, szpilek nude i luźnej bomberki. Julia wybrała się w tym stroju na event Sephory.

Zdjęcie Julii do promocji swojego produktu nawet zamieściła firma Epuzer na swoim Instagramie.

Pech chciał, że obie gwiazdy, mimo że w innych stylizacja i w innych miejscach, to zdecydowały się na założenie tej oryginalnej spódnicy w niemalże tym samym czasie, co oczywiście wywołało nie małe poruszenie i komentarze.

Czy była to wpadka, ze strony z którejś z nich, zostawiamy waszej indywidualnej ocenie?

Faktem jest, że obie wyglądały pięknie i stylowo!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej