Połącz się z nami

UWAGA! Zmiana emisji „Love Island. Wyspa Miłości”! Zobacz, żeby nie przegapić odcinka!

News

UWAGA! Zmiana emisji „Love Island. Wyspa Miłości”! Zobacz, żeby nie przegapić odcinka!

Jak się okazuje, 24 września nie zobaczymy reality-show „Love Island. Wyspa Miłości” o tej samej godzinie, jak miało to miejsce do tej pory! Dlaczego produkcja zdecydowała się na taką zmianę w środku tygodnia? Zobaczcie! UWAGA! Zmiana emisji „Love Island. Wyspa Miłości”!

Ten program szturmem podbił serca telewidzów. Kiedy po raz pierwszy na naszych ekranach zostało wyemitowane to reality-show, nikt chyba nie miał wątpliwości, że jego drugi sezon to tylko kwestia czasu. Finałowy odcinek pierwszego sezonu mogliśmy zobaczyć 13 października 2019 roku. To właśnie wtedy po główną nagrodę sięgnęli Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, którzy nie tylko stworzyli związek poza murami hiszpańskiej willi, ale nadal możemy ich oglądać w programie „Taniec z Gwiazdami”.

Dodajmy, że drugi sezon reality-show miał pojawić się na naszych ekranach dużo wcześniej, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany. Niemniej jednak produkcja stanęła na wysokości zadania i od 31 sierpnia ponownie możemy śledzić losy kilkunastu śmiałków, którzy zdecydowali się na udział w tym kontrowersyjnym programie.

Zapewne każdy fan tego formatu z chęcią zasiada niemal codziennie przed telewizorem, aby śledzić losy Islandersów. Na wyspie miłości zdecydowanie nie brakuje emocji, a pojawienie się nowej uczestniczki, Magdaleny Karwackiej tylko podgrzało atmosferę wśród uczestników.

Jak się okazuje, widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ emisja dzisiejszego odcinka została przesunięta! Zobaczcie!

UWAGA! Zmiana emisji „Love Island. Wyspa Miłości”!

Program „Love Island. Wyspa Miłości” emitowany jest niemal codziennie z wyjątkiem soboty o godzinie 22:10. Niemniej jednak 24 września kolejny odcinek show będziemy mogli zobaczyć dopiero godzinę później!

Stacja Polsat zdecydowała się na przesunięcie programu ze względu na mecz. W Superpucharze Europy zmierzą się FC Bayern Monachium z Sevillą FC, a jego emisja zaplanowana jest na godzinę 20:55.

Na oficjalnym profilu programu możemy zobaczyć, że wielu fanów „Love Island” jest zawiedzionych taką zmienią:

„Nie wytrzymam do tej godziny 🙈”

„Postaram się nie zasnąć 🔥”

„O rany tyle czekania 🙈 o 22:10 to dosyć późno dla większości osób a 23:10 to już w ogóle 🙊”

Mamy jednak dobre wiadomości dla osób, które nie będą mogły oglądnąć dzisiejszego odcinka w telewizji. W serwisie Ipla.pl można zobaczyć wszystkie odcinki, które leciały już na naszych ekranach!

Co wy na to? Będzie oglądać dzisiejszy odcinek?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry