Uwielbiany przez widzów serial z Adrianą Kalską znika z anteny! Znamy datę finału!

14 kwietnia 2023
Przez: : M.S.

Niestety, jeden z najbardziej lubianych seriali kończy swoją emisję, a decyzja wynika ze spadku oglądalności. Kiedy finał Papierów na szczęście, w których jedną z głównych ról gra Adriana Kalska? Znamy datę!

Papiery na szczęście

Papiery na szczęście to serial kierowany do szerokiego grona odbiorców, który po raz pierwszy zagościł na ekranach telewizorów widzów stacji TVN 7 6 września 2021 roku i zastąpił inną telenowelę Zakochani po uszy. Początkowo serial emitowany był od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30. Teraz nowe odcinki puszczane są dwa razy w tygodniu.

ZOBACZ TAKŻE: O czym są Papiery na szczęście?

Papiery na szczęście skupiały losy głównej bohaterki Marty (w postać głównej bohaterki wciela się Adriana Kalska), która po kolejnej aferze z mężem, zdecydowała się opuścić swoje rodzinne miasto i wraz z dwójką nastoletnich dzieci przenieść się do Krakowa. Tam rozpoczęła zupełnie nowe życie, początkowo ukrywając się jako Natasza. W Krakowie poznała wielu przyjaciół, a także swoją ogromną miłość Adama. Chociaż los płatał im figle i nie od razu mogli tworzyć szczęśliwy związek, w końcu udało im się odnaleźć wspólne szczęście.

Aktualnie wątek Marty i Adama został zepchnięty na dalszy plan, a w serialu pojawiło się wielu nowych bohaterów. Jak się jednak okazuje nawet odświeżone wątki nie pomogły w oglądalności hitu TVN7. W związku z czym produkcja zdecydowała się na zakończenie Papierów na szczęście.

To koniec hitowego serialu

To z pewnością bardzo smutna wiadomość dla fanów serialu, jednakże jak podają wirtualnemedia oglądalność telenoweli było kiepska w porównaniu z innymi serialami oferowanymi przez konkurencje.

Kiedy finał Papierów na szczęście?

W związku z tym zdecydowano, że Papiery na szczęście nie pojawią się w jesiennej ramówce. Widzowie po raz ostatni będą mogli obejrzeć serial 27 czerwca.

Źródło: Wirtualnemedia, Instagram Papiery na szczęście

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej