Połącz się z nami

Valentina: [kim jest?, wiek, Eurowizja Junior, Instagram]

Opisy gwiazd

Valentina: [kim jest?, wiek, Eurowizja Junior, Instagram]

Zdaniem ekspertów, Valentina jest jedna z uczestniczek Eurowizji Junior, która ma naprawdę duże szanse na wygraną. Wiele osób zastanawia się, co wiadomo na temat tej małej uroczej dziewczynki. Jeśli jesteście ciekawi, kim jest i co udało nam się o niej ustalić koniecznie powinniście przeczytać artykuł zamieszczony poniżej!

Valentina: wiek

W sieci można dotrzeć do informacji, że dziewczynka urodziła się 6 kwietnia 2009 roku, w związku z czym ma dopiero 11 lat. Pochodzi z Rennes w Bretanii. Nie da się ukryć, że wygląda na naprawdę miłą i uroczą osóbkę. Co ciekawe, jej miłość do muzyki narodziła się, kiedy przed snem mama śpiewała jej kołysanki. Wtedy też, spodobał jej się język włoski, którego nauczycielką jest jej matka.

Valentina: kim jest?

Muzyka towarzyszy jej w każdej wolnej chwili, a nawet, kiedy zasypia. Uwielbia podśpiewywać sobie piosenki swoich idolek. Przede wszystkim jest nią Ariana Grande. Dziewczynka na swoim koncie ma już udział w programie ,,The Voice Kids”. Mimo, że nie udało jej się zająć żadnego znaczącego miejsca, już wtedy zauważono jej talent. Od 2018 roku należy do zespołu Kids United Nouvelle Génération. Jest najmłodsza ze wszystkich jego członków.

Valentina: Eurowizja Junior

Najbliższy konkurs Eurowizji dla dzieci będzie już osiemnastym w kolei. Do tej pory Francja zaprezentowała się tam tylko cztery razy. 29 listopada w Warszawie zmierzy się ze sobą trzynastu młodych reprezentantów swoich państw. Niewątpliwie, Francuzi pokładają w swojej rodaczce wielkie szanse na sukces.

Valentina: piosenka

Wiadomo już, że jedenastolatka zaprezentuje się w piosence ,,J’imagine’’. Utwór jest mieszanką francuskiego rapu z domieszką innych gatunków muzycznych. Jego tekst w całości skomponowany został w języku francuskim. Myślicie, że ma szanse pokonać konkurentów z pozostałych państw?

Valentina: Instagram

Dziewczynka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @valentinaofficiel._. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 296 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry