Vega kręci film i szuka statystów. Podali stawki – tyle zarobisz, każdy może się zgłosić

7 marca 2023
Przez: : obcas

Vega kręci film i szuka statystów. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich reżyserów, tym razem zawitał do Wrocławia. To właśnie między innymi w tym mieście powstaje jego najnowsza produkcja. W sieci pojawiło się ogłoszenie, że twórca poszukuje statystów do odegrania roli przechodniów. Podano konkretne stawki oraz dni zdjęciowe. Ile można zarobić, biorąc udział w najnowszym filmie Patryka Vegi? Do wiadomości podano wszystkie istotne szczegóły. Wielu z was będzie zaskoczonych. Szczegóły poniżej.

Vega kręci film i szuka statystów. Podali stawki – tyle zarobisz, każdy może się zgłosić

Patryka Vegi większości Polaków nie trzeba przedstawiać. To zdecydowanie jeden z najpopularniejszych reżyserów w kraju. Jego filmy zgromadziły w kinach ogromną publikę, a do największych hitów reżysera należy zaliczyć takie tytuły, jak choćby “Pitbull: Nowe Porządki”, “Kobiety Mafii”, “Botoks”, “Służby Specjalne” czy “Politykę”. Teraz jego najnowszy film powstaje we Wrocławiu. Jak się okazuje, do odegrania ról przechodniów potrzebni są statyści. W sieci ujawniono, kiedy dokładnie odbędą się zdjęcia oraz ile wynosi stawka za dzień filmowy oraz za przymiarki. Dla wielu może być to niejakie zaskoczenie. O wszystkim pisze portal o2.pl. W ogłoszeniu napisano:

Do udziału w zdjęciach do filmu Patryka Vegi poszukujemy statystów z Wrocławia i okolicy. Dzień zdjęciowy: 13.03 (poniedziałek) Przechodnie na ulicy – osoby w różnym wieku, kobiety i mężczyźni 18-75 lat (obowiązkowe przymiarki kostiumów 11 lub 12 marca , sobota , niedziela) 15.03 (środa) Przechodnie na ulicy – osoby w różnym wieku, kobiety i mężczyźni 18-75 lat (przymiarki kostiumów 11 lub 12 marca , sobota , niedziela).

ZOBACZ TAKŻE: Szczury wielkie jak koty terroryzują mieszkańców. Tak wyglądają [FOTO]

Agencja Aktorska Edwin Film podaje konkretne stawki. Tyle można zarobić za dzień zdjęciowy u Patryka Vegi

130 złotych “na rękę” – taką kwotę za dzień filmowy otrzymają osoby, które będą statystami w filmie Vegi. Warto jednak pamiętać o fakcie, że obowiązkowe są również przymiarki. Za nie “na rękę” każdy dostanie natomiast 50 złotych. W komunikacie agencji czytamy jeszcze:

Osoby, które będą obecne na przymiarkach, a nie pojawią się podczas dnia zdjęciowego, nie otrzymują honorarium. […] Osoby zainteresowane statystowaniem i w pełni dyspozycyjne w danym dniu zdjęciowym prosimy o zgłaszanie się na adres : [email protected]. Uwaga, zapraszamy wyłącznie osoby, które nie statystują z tym filmie z ramienia innej Agencji.

Portal o2.pl przypomina jeszcze, aby w e-mailu ze zgłoszeniem umieścić następujące info: imię i nazwisko, wiek, datę statystowania, aktualny numer telefonu oraz aktualną fotografię.

źródło: o2.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej