Vega w okresie pandemii kręci film! Szokujący wpis Karoliny Korwin-Piotrowskiej!

24 marca 2020
Przez: : M.J

Na profilu w mediach społecznościowych Karoliny Krowin-Piotrowskiej pojawił się wpis odnośnie tego, że nie wszyscy stosują się do panujących zakazów w okresie pandemii koronawirusa. Jeden z reżyserów zdecydował się na dalsze kręcenie swoich filmów, a na profilu Korwin-Piotrowskiej pojawiły się zdjęcia potwierdzające te doniesienia! Zobaczcie! Vega w okresie pandemii kręci film!

W czasach panującej niemal na całym świecie pandemii koronawirusa w naszym kraju zostały zawieszone działalności oświatowe i kulturalne. Zamknięte są kina, teatry, muzea, jak i restauracje. Rząd dodatkowo zakazał zgromadzeń powyżej 50 osób, a to wszystko, aby ograniczyć rozpowszechnianie się SARS-CoV2. Najwidoczniej nie wszyscy wzięli sobie aktualną sytuację do serca, bo jak możemy przeczytać w poście Karoliny Korwin-Piotrowskiej reżyser Patryk Vega nadal kręci filmy, a dowodem na to mają być poniższe zdjęcia.

Vega w okresie pandemii kręci film! Szokujący wpis Karoliny Korwin-Piotrowskiej!

Na Instagramie dziennikarki pojawił się obszerny wpis. Jak zaznaczyła, na początku nie dowierzała wiadomościom, które przychodziły na jej skrzynkę:

“Od kilku dni piszecie do mnie wiadomości o tym, ze jeden z reżyserów, Patryk Vega, mimo zakazu zgromadzeń i mimo tego, ze cała produkcja filmowa, ze względu na epidemie i dobro ludzi, stanęła w Polsce, kreci w Warszawie film”

Jednak, jak się okazuje dowody w postaci zdjęć, nie kłamią. Wszystko wskazuje na to, że reżyser nie robi sobie nic z panującej na całym świecie pandemii:

“Poprosiłam o dowody. Nie chciałam wierzyć w te informacje. Przy tak ogromnej solidarności środowiska, nie wierzyłam. A jednak… Zaczynam dostawać ja i kilku moich znajomych takie zdjęcia. To Pole Mokotowskie w Warszawie- dzisiaj około południa. Wcześniej zdjęcia były w Konstancinie” – cały wpis zobaczycie pod zdjęciem.

Karolina Korwin-Piotrowska nie jest jedyną znaną osobą, którą wyraźnie zbulwersowało zachowanie reżysera. Na InstaStory Borysa Szyca również pojawiło się zdjęcie z planu zdjęciowego do filmu Patryka Vegi. Aktor zaznaczył, że jest to świadome i perfidne kuszenie ludzi zarobkiem, a co za tym idzie narażenie ich zdrowia!

Jak również donosi jeden z portali w miejscu, gdzie rozstawione były wozy ekipy Patryka Vegi, było widziane jego czarne Lamborghini.

Wszystko wskazuje na to, że nawet koronawirus, na który zachorowało już setki tysięcy ludzi na całym świecie, nie cofnie reżysera przed nakręceniem kolejnego filmu! Jak na ten moment Patryk Vega nie odniósł się do powyższych wpisów…

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej