Połącz się z nami

Viki Gabor i Roxie Węgiel mają konflikt? Młode gwiazdy wszystko wyjaśniły!

Z życia gwiazd

Viki Gabor i Roxie Węgiel mają konflikt? Młode gwiazdy wszystko wyjaśniły!

Od czasu sukcesu Viki w Konkursie Eurowizji Junior media nieustannie spekulują o tym, że młode dziewczyny rywalizują ze sobą. Czy faktycznie Viki Gabor i Roxie Węgiel mają konflikt?

Viki i Roxie to jedne z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. Nic dziwnego, że media wciąż rozpisują się o wokalistkach, a na światło dziennie wychodzą co raz to nowsze doniesienia. Jak młode artystki skomentowany rzekomy konflikt między sobą?

Obie piękne, młode i utalentowane. Roxie Węgiel wygrała pierwszą edycję programu Voice Kids i to otworzyło jej drzwi do wielkiej światowej kariery. Niedługo po tym sukcesie dostała propozycję reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który spektakularnie wygrała z piosenką „Anyone I Want to Be”. Od tego czasu Roxie nieustanie koncertuję, zaangażowana jest w wiele projektów reklamowych, a ostatnio nawet była jedna ze współprowadzących Eurowizję Junior, która odbyła się w Polsce.

To właśnie podczas ostatniego Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, Viki Gabor powtórzyła sukces Roksany i odniosła drugie zwycięstwo dla Polski, czym zapisała się na kartach historii! Jej utwór „Superhero” od wielu tygodni rozbrzmiewa w wielu stacjach radiowych, a Polacy pokochali wokal Viki. Przypomnijmy, że ona również wzięła udział w programie Voice Kids(2 edycja), gdzie dostała do ścisłego finału.

Viki Gabor i Roxie Węgiel mają konflikt?

Zarówno Viki, jak i Roxanę łączy wiele. Przede wszystkim mają ogromny talent, który wykorzystały i wygrały Eurowizję Junior. Od momentu zwycięstwa Viki Gabor w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, w mediach pojawiły się spekulacje, iż obie dziewczyny rywalizują ze sobą i nie darzą się sympatią.

Roxie Węgiel postanowiła zdementować te plotki i w rozmowie z Faktem wyjaśniła, jakie relacje łączą ją z koleżanką „po fachu”.

„Traktujemy się jak przyjaciółki. Media trochę próbują z nas zrobić konkurentki, ale absolutnie nie czujemy między sobą żadnej konkurencji. Naprawdę, Viki jest super osobą, cieszę się, że ją poznałam i trzymałam za nią kciuki od samego początku. Nawet często się widujemy przy różnych okazjach” – przyznała Roksana w rozmowie z „Faktem”.

Także Viki Gabor postanowiła odnieść się to krążących plotek.

„Roksi jest super dziewczyną. Bardzo dobrze się znamy, nie przed kamerą. Jest naprawdę super, jest taka miła i tak super, że od pierwszego wejrzenia kocham tą dziewczynę. Super tworzy muzykę, super śpiewa i trzymam za nią kciuki aż do samego końca” – wyznała Viki w rozmowie z Jastrząb Post.

Jak widać, obie dziewczyny łączą przyjacielskie relacje i mamy nadzieję, że tak już pozostanie na zawsze. Zarówno Viki, jak i Roxie życzymy samych sukcesów!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry