Połącz się z nami

Viki Gabor nie chodzi do szkoły od czasu występu na Eurowizji!

News

Viki Gabor nie chodzi do szkoły od czasu występu na Eurowizji!

Młoda gwiazda od czasu zwycięstwa w konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci ma niezliczoną masę obowiązków. Jak sama przyznała, nie ma w tej chwili możliwości pojawiać się na lekcjach! Viki Gabor nie chodzi do szkoły od czasu sukcesu na Eurowizji, który osiągnęła.

Viki Gabor przeszło tydzień temu osiągnęła swój jak dotychczas największy życiowy sukces. Podczas konkursu Eurowizji Junior pokonała rywali z innych krajów Europy i dzięki niej Polska zdobyła pierwsze miejsce drugi raz z rzędu.

Liczne obowiązki.

Zwycięstwo Viki w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci sprawiło, iż młoda wokalistka ma masę obowiązków. Przed samym konkursem przez wiele tygodni przygotowywała się do występu na scenie. Po konkursie jako zwyciężczyni również nie spoczęła na laurach. Piosenkarka udziela wielu wywiadów, uczestniczy w konferencjach czy pojawia się w stacjach telewizyjnych, gdzie z wielkim zaangażowaniem promuje swoją muzykę. Zainteresowanie jej osobą jest naprawdę ogromne i nie ma dnia, w którym kolorowa prasa i media nie rozpisują się o Viki.

Viki Gabor nie chodzi do szkoły!

Przypomnijmy, że poza występami na scenie, które Viktoria bardzo kocha, na co dzień 12-latka uczęszcza również do szkoły. Jak się okazuje liczne obowiązki, które spadły na gwiazdę po występie i zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci sprawiły, iż Viki od czasu swojego udziały w show, nie pojawiła się jeszcze na lekcjach. Na szczęście jak dodaje w wywiadzie dla Plejady, edukacja wciąż jej dla niej najważniejsza i nie zamierza przestać się uczyć.

„Jeszcze nie byłam w szkole, bo nie mam za bardzo na to czasu, ale zawsze sobie znajdę czas, żeby posiedzieć przy książkach i je uzupełnić, bo dla mnie edukacja jest najważniejsza. Bez edukacji nie ma niczego”.

Viki przyznała, że dotychczas nauka w szkole szła jej bardzo dobrze i w zeszłym roku przyniosła do domu świadectwo z czerwonym paskiem. Czy w tym roku jest szansa na ponowny edukacyjny sukces?

„Myślę, że sobie poradzę. Może nie będzie czerwonego paska w tym roku, ale na pewno będę miała bardzo dobre oceny” -wyznaje 12-latka.

Trzymamy kciuki za Viki i życzymy jej wielu sukcesów nie tylko na scenie, a także w szkole!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry