Połącz się z nami

Viki Gabor poprowadzi Eurowizję Junior? Powtórzy sukces Roxie?

Viki Gabor

Rozrywka

Viki Gabor poprowadzi Eurowizję Junior? Powtórzy sukces Roxie?

Wiele osób zastanawia się zapewne, czy Viki Gabor w tym roku zostanie prowadzącą konkursu Eurowizji Junior. Piosenkarka w jednym z wywiadów przyznała, jak zapatruje się na tę decyzję. Zobaczcie, co wyznała! Viki Gabor poprowadzi Eurowizję Junior?

Wiktoria Gabor podzieliła los swojej koleżanki po fachu – Roksany Węgiel i wygrała zeszłoroczną edycję konkursu Eurowizji Junior. Tym samym zyskała ogromną popularność i rozgłos. Wszystko zaczęło się od utworu „Superhero”. Następnie na jej koncie pojawiały się kolejne hity, które odnosiły sukcesy w świecie muzyki.

Viki zdobywając pierwsze miejsce zapewniła również Polsce organizowanie konkursu w roku następnym. Termin planowany był na 16 maja. Ze względu na panującą pandemię i obostrzenia z nią związane zamiast finału Eurowizji odbył się inny koncert: „Eurowizja: Światełko dla Europy”. Tegoroczna edycja została przeniesiona na 29 listopada i odbędzie się w Warszawie.

Pewien czas temu informowaliśmy Was o szczegółach, jakie zdradziła Viki. W jednym z wywiadów przyznała, co myśli o lokalizacji finału i o ewentualnym koncercie bez udziału publiczności. Viki została zapytana również, czy poprowadzi tegoroczną edycję. Na tamtą chwilę nie było jednak jeszcze nic wiadomo na ten temat.

Przeczytacie tutaj: Eurowizja Junior 2020! Viki Gabor zdradziła szczegóły!

Viki Gabor poprowadzi Eurowizję Junior?

Finał zbliża się wielkimi krokami zatem coraz więcej osób zastanawia się nad tym, czy faktycznie zobaczymy młodziutką artystkę w roli prowadzącej. Viki w kolejnym wywiadzie dla „Party” przyznała, że choć bardzo by chciała nie otrzymała jeszcze takiej propozycji. Poza tym dodała, że musiałaby podszkolić swój język angielski, by czuć się pewnie:

„Ja jeszcze nic nie wiem, jeżeli chodzi o to, czy ja bym chciała to myślę, że na pewno tak, ale jeszcze o tym myślę, bo jeżeli dostanę taką propozycję będę musiała znaleźć sobie bardzo długi czas do przemyślenia, bo to jest naprawdę bardzo duża odpowiedzialność, tym bardziej, że bardzo dużo ludzi to ogląda, ja też nie chcę się wstawiać w takim miejscu, gdzie sobie z tym nie poradzę, bo ja czuje się bardzo dobrze w języku angielskim, ale wiem, że przy Roxie było bardzo dużo pracy i musiała się bardzo dużo nauczyć więc będę musiała to bardzo przemyśleć w sensie to jest wielka odpowiedzialność, ale myślę, że nawet byłoby fajnie, w sumie nawet fajne rzeczy, nowa przygoda oczywiście, bo ja nigdy nie byłam prowadzącą i nie wiem, czy ja się nadaje czy nie ale w sumie mogłabym nawet spróbować swoich sił, nie wiem zobaczymy (…)”

Myślicie, że zobaczymy Viki Gabor w roli prowadzącej tegoroczny konkurs Eurowizji Junior?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry