Połącz się z nami

Viki Gabor zmieniła fryzurę! Zniknęła jej charakterystyczna grzywka!

Wiktoria Gabor

Moda i uroda

Viki Gabor zmieniła fryzurę! Zniknęła jej charakterystyczna grzywka!

Wiktoria, od kiedy tylko ją poznaliśmy nie zmieniła swojej fryzury. Długie włosy z prostą grzywką to jej znak rozpoznawczy, który teraz postanowiła zmienić! Zobaczcie, jak prezentuje się po metamorfozie! Viki Gabor zmieniła fryzurę!

Wiktoria Gabor to finalistka drugiej edycji programu muzycznego„The Voice Kids” oraz zwyciężczyni „17 Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci”. Viki pomimo swojego młodego wieku szturmem podbiła polski rynek muzyczny i zyskała popularność. Po utworze „Superhero” wydała kolejny singiel „Ramię w ramię” w duecie z Kayah oraz najnowszy „Getaway”. Viki jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil obserwowany jest przez ogromną ilość internautów – bo aż 472 tysiące, a liczba ta ciągle się powiększa. Viki publikuje przeróżne zdjęcia – chętnie zdradza szczegóły związane ze swoimi nowymi singlami, pokazuje ujęcia z kręconych teledysków, czy zamieszcza swoje liczne zdjęcia.

Media chętnie rozpisują się o życiu Wiktorii, fani piosenkarki natomiast śledzą jej aktywności w sieci. My również informujemy Was o życiu Viki. Ostatnio, kiedy wzięła udział w akcji #hot16challenge, a przy którym pomagała jej siostra – Melisa. W jednym z wywiadów piosenkarka zdradziła, jakie relacje łączą ją ze starszą siostrą – o tym możecie przeczytać więcej TUTAJ!
Innym razem informowaliśmy Was o bliźnie na ręce piosenkarki, która bardzo zaniepokoiła jej fanów! Na ten temat więcej dowiecie się TUTAJ!

Viki Gabor zmieniła fryzurę!

Jak powszechnie wiadomo, Wiktoria jest posiadaczką długich włosów i prostej grzywki. Jej fryzura nie zmienia się od momentu, kiedy ją poznaliśmy. Śmiało można stwierdzić, że jest jej znakiem rozpoznawczym. To się jednak zmieniło! Wczoraj media obiegła fotografia młodej artystki w zupełnie nowej odsłonie. Choć kolor i długość włosów pozostał, Wiktoria zrezygnowała ze swojej tradycyjnej grzywki. Viki posiada teraz przedziałek na środku głowy, a długie pasma zawinęła za uszy. Trzeba przyznać, że metamorfoza, choć niewielka, bardzo zmieniła jej ogólny wygląd!

Jak podoba się Wam Viki bez grzywki? A może woleliście jej wcześniejszą fryzurę?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry