Połącz się z nami

Viola z „Hotelu Paradise” zaszalała z fryzurą. Możecie, jej nie poznać!

Viola Hotel paradise

Moda i uroda

Viola z „Hotelu Paradise” zaszalała z fryzurą. Możecie, jej nie poznać!

Uczestniczka jednego z najgłośniejszych reality-show ostatnich tygodni pochwaliła się nowym wizerunkiem. Viola z „Hotelu Paradise” zaszalała z fryzurą.

Zobaczcie, jak wygląda teraz Viola Nowasielska. Po prostych włosach, które możemy oglądać aktualnie na ekranach telewizorów, nie ma już śladu!

Dokładnie 24 lutego na ekranach stacji TVN7 pojawił się pierwszy sezon polskiej edycji programu „Hotel Paradise”. Konwersyjne reality-show od samego początku wzbudzało sporo emocji. Samotni single i singielki zgłosili się do programu, aby przeżyć wielką przygodę życia, a być może znaleźć i miłość. Chociaż wielu mieszkańców rajskiego hotelu zaznaczało, że w „Hotelu Paradise” liczą głównie na dobrą zabawę i nie oczekują „motyli w brzuchu”, mimo tego uczucia jednak wkradły się w ich relacje.

Jedną z najbardziej barwnych kobiet zameldowanych w „Hotelu Paradise”, jest Viola Nowasielska. 25-latka, która na co dzień mieszka w Warszawie, jest stylistką i instruktorką tańca.

Viola Hotel paradise
https://www.instagram.com/viola.nowasielska/

Na jej Instagramie, który śledzi już prawie 100 tys. obserwatorów, Viola bardzo chętnie pokazuje zdjęcia, na których prezentuje się w ciekawych stylizacjach. To, jak oryginalnie się ubiera, z pewnością zdążyli zauważyć już również widzowie „Hotelu Paradise”. Nowasielska zawsze stawia na nieszablonowe i przyciągające ubrania oraz dodatki.

Viola z „Hotelu Paradise” zaszalała z fryzurą!

Jak wiadomo, odcinki pierwszego sezonu „Hotelu Paradise” są już nakręcone, a uczestnicy, których obecnie oglądamy na ekranach, od pewnego czasu są już w kraju.

Viola Nowasielska, która bardzo aktywnie prowadzi swoje konto w mediach społecznościowych, pokazała na Instagramie nowe zdjęcie, prezentując odmieniony wizerunek. Zobaczcie, jak gwiazda reality show prezentuje się w zupełnie nowej fryzurze.

Viola hotel paradise
https://www.instagram.com/viola.nowasielska/

„Cześć! 🌞

Tak, zrobiłam afroloki! Kobietki, wiecie jak to jest. Czasem potrzebujemy zmian ,aby lepiej się poczuć.🙃 Moja zmiana jest tymczasowa , ale zdecydowanie duża. Nigdy nie miałam tyle włosów na głowie!

Jest to metoda wplatania włosa syntetycznego w naturalne. Trzymają się do 8 tygodni , przy dobrej pielęgnacji.” – podpisała zdjęcie Nowasielska

Jak wyjaśniła Viola, afroloki są tymczasową fryzurą, ale mamy przeczucie, że uczestniczka „Hotelu Paradise” jeszcze nie raz zaskoczy swoich obserwatorów zaskakującą metamorfozą.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry