Voice of Poland- ĆWIERĆFINAŁ! Kto zaśpiewa w PÓŁFINALE?

16 listopada 2019
Przez: : M.S.

Kolejny odcinek muzycznego talent show za nami. Kto najlepiej poradził sobie podczas drugiego odcinka na żywo, a kto musiał go opuścić? Voice of Poland- Ćwierćfinał! Kto zaśpiewa w Półfinale?


Voice of Poland- Ćwierćfinał!

Drugi odcinek na żywo obfitował w sporo niespodzianek. Kto zaskoczył jurorów, a komu powinęła się noga? Gościem dzisiejszego odcinka była Natalia Nykiel.


Drużyna Margaret

Jako pierwsi wystąpili uczestnicy z drużyny Margaret. Na pierwszy ogień poszedł Stanisław Ślęzak, który zaśpiewał piosenkę Mroza “Miliony monet”. W tym utworze chłopak pokazał się z innej strony.

“Taki był pomysł żebyś zaczął się mierzyć z nowym repertuarem (…) jeszcze w tobie jest dużo do odkrycia”- skomentowała Margaret.

Kolejna na scenie pojawiła się Michalczuk, która zaprezentowała się w repertuarze Kayah “Testosteron”.

“Oskarżam cię o zajebistą interpretację!”– zaśpiewał Michał Szpak.  

Jako trzeci w drużynie Margaret wystąpił Tadeusz Seibert, który wykonał wielki przebój Zbigniewa Wodeckiego “Lubię wracać tam gdzie byłem”. 

“Niesamowite, ile kolorów nam pokazujesz swojej barwy. Jestem na tak”– ocenił Bednarek.  

Głosami telewidzów dalej przeszedł Taduesz Seibert. Margaret wybrała natomiast, by to Stanisław zawalczył w półfinale. Tym samym z programem pożegnała się Sonia Michalczuk.

Drużyna Kamila Bednarka

Następnie do pojedynku stanęła drużyna Kamila Bednarka. Jako pierwsza wystąpiła Julia Olędzka w repertuarze Destiny’s Child “Stand up for love”.

“Zastanawiam się czy jakbyś pół tonu niżej nie zaśpiewała tej piosenki to… byłoby lepiej. (…) Wyglądasz pięknie!”- skomentował Baron.

Następnie w utworze “Nie mam dla ciebie miłości” Skubasa, usłyszeliśmy Kasjana Cieśla.


“Jedyne co mnie u ciebie denerwuje najbardziej, to to, że nie wierzysz we własny talent. (…) Czuję jakbyś cały czas miał zahamowane emocje” – ocenił Michał Szpak.

Jak ostatni w drużynie Kamila wystąpił Damian Kulej, który zaśpiewał piosenkę “Ktoś między nami”.


“Jak śpiewasz, to się chce żyć. Absolutnie najwyższa półka” – stwierdził Tomson.

Decyzją widzó do kolejnego etapu przeszedł Kasjan Cieśla. Kamil natomiast po długiej chwili namysłu zdecydował, że w półfinale powalczy Damian Kulej. Z programem pożegnała się Julia Olędzka.


Drużyna Tomsona i Barona

Kolejna drużyna, która zaprezentowała swoje umiejętności to grupa Tomsona i Barona. Jako pierwszy wystąpił Bartosz Deryło, który zmierzył się z wielkim przebojem Braci “Nad przepaścią”.

“Jesteś moim faworytem w grupie kolegów”– wyznała Margaret.

“Ty masz osobowość”- dodał Michał Szpak.

Jako druga w utworze Kate Perry “Unconditionally” zaprezentowała się Alicja Szemplińska.


“Jesteś faworytką w tym programie” – stwierdził Michał Szpak.

Jako ostatni na scenie pojawił się Patryk Żywczyk, który zaskoczył wszystkich wyborem piosenki Grubsona “Na szczycie”.

“Pierwszy raz widzę takiego kameleona w tym programie, potrafisz odnaleźć się w każdym gatunku.” – wyznał Michał.

“Ty rezygnujesz z pięknych dźwięków na rzecz prawdy… dziękuję”– dodała Margaret.

Do kolejnego etapu zgodnie z decyzją widzów przeszła Alicja Szemplińska. Chłopaki natomiast zdecydowali, że do półfinału przejdzie Bartek Deryło. Z programem pożegnał się Patryk Żywczyk.


Drużyna Michała Szpaka

Jako ostatnia do rywalizacji przystąpiła drużyna Michała Szpaka. Na początku na scenie pojawił się Piotr Szewczyk, który po raz pierwszy zaśpiewał piosenkę anglojęzyczną- Rihanny “Stay”. Jurorzy przyznali, że wolą słuchać Piotra w utworach polskich.

Jako drugi na scenie pojawił się Jakub Dąbrowski, który zaśpiewał piosenkę Justyny Steczkowskiej “Wracam do domu”. Po zakończeniu piosenki Kuba nie krył wzruszenia. Mężczyzna dostał owacje na stojąco.

“Ty masz taką fajną aurę wokół siebie, masz osobowość, która człowieka rozczula. Ja Ci wierze…”- powiedział Kamil Bednarek.

Jako ostatnia wystąpiła Daria Reczek w piosence “Gravity”.

Głosami widzów do kolejnego etapu przeszedł
Jakub Dąbrowski, natomiast Michał wybrał, że to Daria Reczek wystąpi w półfinale “Voice of Poland”.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej