Wakacyjna Trasa Dwójki 2021: Podczas jednego z występów doszło do groźnego wypadku! [WIDEO]

26 lipca 2021
Przez: : J.J

Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 na scenie amfiteatru w Koszalinie gwiazdy stworzyły prawdziwe widowisko. Pomimo pięknej oprawy i dopracowanych występów gwiazd nie obyło się bez wpadki. Zobaczcie wypadek jednego z artystów. Wiemy również, jaki jest stan poszkodowanej gwiazdy.

Koncert w Koszalinie Wakacyjnej Trasy Dwójki

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 trwa. W ubiegłą niedzielę 25 lipca artyści na scenie amfiteatru w Koszalinie zaszaleli na scenie podczas koncertu Lato muzyka zabawa. Prowadzącymi imprezę byli Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora oraz Izabella Krzan z Norbim. Na scenie oglądaliśmy występy takich artystów, jak: Mikołaja Krawczyka, Rafała Brzozowskiego, Zenka Martyniuka, Izabeli Trojanowskiej, Marcina Millera, zespołu Weekend oraz Gromee i Pawła Skiby oraz wielu więcej. Koncert został przygotowany z niemałym rozmachem. Nie brakowało dopracowanej oprawy muzycznej, wspaniałych stylizacji gwiazd i prowadzących. Choć wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku, podczas jednego z występów na scenie wydarzył się wypadek. Poznajcie szczegóły.

Koncert w Koszalinie wypadek na scenie jednego z artystów
Wakacyjna Trasa Dwójki w Koszalinie.

Upadek na scenie

Do wypadku doszło podczas występu Izabeli Trojanowskiej, która na koncercie Lato muzyka zabawa w Koszalinie wykonywała utwór Ireny Santor – Już nie ma dzikich plaż.

Podczas wykonywania utwóru nic nie zwiastowało wypadku, który wydarzył się chwile później. Artystka dziękując i kłaniając się publiczności po zakończonym utworze nagle przewróciła się, upadając na plecy. Chociaż wypadek wyglądał bardzo groźnie, Izabeli Trojanowskiej na szczęście nic się nie stało. Tuż po, otrząsnęła się i uspokoiła zebranych na koncercie. Jeśli nie oglądaliście koncertu, możecie zobaczyć to nieprzyjemne zdarzenie.

Izabela Trojanowska to polska piosenkarka, aktorka i osobowość medialna. Wiele osób kojarzy ją z serialu Klan, gdzie od 1997 roku gra Monikę Ross-Nawrot, jedną z głównych bohaterek produkcji. Mało kto wie jednak, że utwory Izabeli doczekały się coverów śpiewanych przez wiele znanych wykonawców tj.: Monika Brodka czy Zespół Lemon.

Oglądaliście koncert w Koszalinie?

Źródło: Instagram Aleksandra Sikory, Instagram TVP, Youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz