Waldemar Kozerawski: [wiek, czym się zajmuje, Magda Gessler, Instagram]

13 sierpnia 2020
Przez: : KS

Waldemar Kozerawski to partner życiowy bezsprzecznie najpopularniejszej restauratorki w Polsce. Magda Gessler słynie z wybuchowego temperamentu, ale w swoich fanach wzbudza wielką sympatię. Wiele osób interesuje się, kim jest jej wybranek. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do lektury artykułu poniżej!

Waldemar Kozerawski: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że partner Magdy Gessler jest w tym samym wieku, co ona. W związku z tym, mężczyzna powinien mieć 68 lat, a swoje urodziny obchodzi 19 stycznia. Mimo, że pochodzi z Polski od wielu lat mieszka i pracuje w Toronto w Kanadzie, a wcześniej przebywał w Madrycie. Kozerawski jest lekarzem medycyny estetycznej, a zagranicą prowadzi swoją klinikę.

Waldemar Kozerawski: Magda Gessler

Trzeba przyznać, że historia miłości prowadzącej programu ,,Kuchenne rewolucje’’ i jej obecnego partnera, jest naprawdę imponująca. Mianowicie, okazuje się, że wiele lat temu spotkali się w Madrycie, a zauroczona kobieta postanowiła nawet specjalnie udać się tam na studia. Niestety, Kozerawski w tym czasie wyjechał już do Kanady. Mimo to, przez cały czas utrzymywali ze sobą kontakt listowy. Oboje mają za sobą nieudane związki, a gdy spotkali się po latach, wiedzieli, że ponownie nie mogą stracić szansy na wspólne życie. Mimo, że dzieli ich Ocean, regularnie się odwiedzają i starają się spędzić razem najwięcej czasu, ile tylko są w stanie.

Zobacz także: Wypadek Magdy Gessler i jej męża

Para wielokrotnie publicznie nazywa się ,,mężem’’ i ,,żoną’’, jednak nigdy oficjalnie nie potwierdzili swojego ślubu. Kobieta przyznała, że dla niej Kozerawski jest mężem już od wielu lat, a oficjalny podpis nie zmieni niczego w tej kwestii. Wygląda na to, że wiadomość ta pozostanie ich tajemnicą.

Waldemar Kozerawski: Instagram

Okazuje się, że mężczyzna nie prowadzi własnego profilu na Instagramie. Jednakże, jego zdjęcia często udostępnia Magda Gassler. Naprawdę razem wyglądają wręcz czarująco!

Źródło: Instagram Magdy Gessler

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej