Waldemar z „Rolnik szuka żony 10”: [wiek, praca, Instagram]

15 września 2023
Przez: : K.M.

Waldemar to kolejny uczestnik uwielbianego przez widzów programu Rolnik szuka żony. Jubileuszowa edycja zapewni nam wiele emocji i ciekawych bohaterów. Co wiemy na temat rolnika ?

Waldemar z Rolnik szuka żony 10: wiek

Waldemar ma 41 lat i pochodzi spod Pakości, miejscowości położonej w województwie kujawsko-pomorskim. Mężczyzna jest szczęśliwym ojcem 7-letniego Darka, z mamą chłopca niestety rozstał się trzy lata temu. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu.

Waldemar z Rolnik szuka żony 10: kariera

41-latek z wykształcenia jest specjalistą od turystyki i hotelarstwa, a z zamiłowania i zawodu rolnikiem. Waldemar ma gospodarstwo rolne, które przejął po rodzicach. Ponadto, mężczyzna starannie rozwija swoje pasje, uwielbia kino, muzykę i taniec, a także grę w darta, kręgle i aktywne spędzanie czasu wolnego.

Waldemar: Rolnik szuka żony 10

Rolnik szuka żony to program, który z każdym sezonem ściąga przed telewizory miliony widzów. Do show zgłaszają się samotni rolnicy i rolniczki, którzy poszukują wielkiej miłości i pokładają ogromne nadzieje, że znajdą ją w programie.

W zerowym odcinku przedstawione są sylwetki wszystkich kandydatów i kandydatek, a zainteresowani proszeni są o wysyłanie listów do swoich wybranków. Kolejne etapy to analiza tych listów i wybranie kilku kandydatów/kandydatek i zaproszenie ich na spotkanie.

Po kolejnych selekcjach rolnicy i rolniczki wybierają, kogo zaproszą do swojego gospodarstwa i to właśnie tam dokonywany jest ostateczny wybór. Dziesiąty sezon programu z pewnością przyniesie nam wiele emocji! Kogo zobaczymy w roli gospodyni? Oczywiście Martę Manowską

Waldemar w programie chce znaleźć kobietę, z którą wspólnie pragnie dzielić swoją radość i smutki, obowiązki oraz czas wolny. Ceni sobie lojalność, szczerość i nie wyobraża sobie związku bez wzajemnej chemii. Najważniejsze dla Waldemara jest stosunek potencjalnej wybranki do jego syna.

Zobacz także: Sylwetki wszystkich bohaterów 10. sezonu Rolnik szuka żony

Waldemar z RszZ 10: Instagram

Obecnie mężczyzna nie jest dostępny na żadnym portalu społecznościowym, lecz mamy nadzieję, że wkrótce się to zmieni.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej