Walentynkowy występ Zenka to wielka wpadka TVP! Co za kompromitacja!

12 lutego 2021
Przez: : M.S.

13 lutego Telewizja Polska wyemituje koncert walentynkowy, na którym wystąpiła cała plejada polskich wykonawców. Wśród nich znalazł się również jeden z najpopularniejszych wokalistów disco- polo, Zenek Martyniuk. Jego występ w Teatrze Wielkim jednak nie wszystkim przypadł do gustu. Niektórzy uważają, że walentynkowy występ Zenka to wielka wpadka TVP!

View this post on Instagram

A post shared by naTemat.pl (@natematpl)

Zenek Martyniuk to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych wokalistów i twórców muzyki disco- polo. Obecny jest na polskiej scenie muzycznej tego gatunku od wieli lat i znają go wszyscy, bez względu na pokolenie. Nie da się ukryć, że największe koncerty muzyczne, gdzie udział biorą największe gwiazdy, współtworzy też Martyniuk. Stacje toczą bitwy o obecność Zenka na swoich scenach muzycznych. Ten jednak od jakiegoś czasu wierny jest Telewizji Publicznej. Również tym razem Jacek Kurski zaprosił niekwestionowaną gwiazdę muzyki disco- polo do koncertu walentynkowego.

Walentynkowy występ Zenka to wielka wpadka TVP!

13 lutego TVP wyemituje na swojej antenie koncert walentynkowy, który nagrywany był w Teatrze Wielkim w Łodzi i w którym wzięli udział m.in. Eleni, Cleo, Agnieszka Włodarczyk, Filip Lato, Marek Kaliszu, Aleksandra Szwed oraz kilka gwiazd disco-polo, a wśród nich również Zenek Martyniuk. To jego obecność podczas koncertu w Teatrze Wielkim wzbudziła wielką kontrowersję.

Na profilu lokalnej telewizji TVP Łódź pojawiło się sporo komentarzy oburzonych internautów, którzy wyrazili swoje ogromne zdziwienie zaproszeniem do koncertu walentynkowego w Teatrze Wielkim gwiazdy disco-polo. Wielu uznało to za ogromną kompromitację organizatorów, czyli w tym wypadku stacji TVP.

“To jest jakiś żart – gdzie jest sztuka adekwatna do miejsca jakim jest Teatr Wielki? Tam byłem na Strasznym Dworze, ale strasznego koncertu nie zniosę. Jako muzyk z łódzkiego środowiska jest mi trochę wstyd, z całym szacunkiem dla Pana Zenka i jego twórczości” – napisał internauta.

Swoje zażenowanie wyraził również anonimowo na łamach Gazety Wyborczej, jeden z pracowników Teatru Wielkiego:

Wstyd jak nie wiem. Mogli chociaż nie używać nazwy “Teatr Wielki”.”

Z związku z zaistniała sytuację Teatr Wielki wydał oświadczenie, w którym poinformował, że za dobór artystów odpowiedzialne było TVP.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej