Połącz się z nami

Waleria z „Love Island” pokazała zdjęcia sprzed lat – przeszła ogromną przemianę!

Waleria z Love Island

Rozrywka

Waleria z „Love Island” pokazała zdjęcia sprzed lat – przeszła ogromną przemianę!

Waleria Szewczyk znana z 3. edycji programu Love Island. Wyspa Miłości opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia sprzed lat. Metamorfoza Islanderki robi ogromne wrażenie! Poznajecie?

View this post on Instagram

A post shared by Waleria Szewczyk (@wal.szewczyk)

Kilka słów o Walerii

Waleria Szewczyk zdobyła popularność i rozgłos dzięki udziałowi w 3. edycji randkowego reality show Love Island. Uczestniczka w mgnieniu oka zyskała sympatię widzów, którzy bacznie śledzą jej losy po dziś dzień.

Przypomnijmy, że w trakcie trwania programu Waleria związała się z Piotrem. Ich uczucie rosło, a relacja rozwijała się na oczach całej Polski. Nie da się ukryć, że Waleria i Piotr byli jedną z ulubionych par widzów, o czym może również świadczyć fakt, że doszli do wielkiego finału. Ostatecznie zajęli 2. miejsce, jednak wygrali coś dużo ważniejszego – miłość.

Zobacz także: Waleria i Piotr są razem?

Za zakończonej edycji Love Island, zarówno Piotr jak Waleria relacjonowali swoje wspólne życie. Po czasie jednak pojawiło się sporo nieprawidłowości, które skutkowało chwilowym rozstaniem.

Waleria z Love Island na zdjęciach sprzed lat

Niewątpliwie udział w programie otworzył Walerii drzwi do kariery influencerki. Islanderka w szybkim tempie zyskała pokaźne grono obserwatorów, z którymi jest w stałym kontakcie po dziś dzień. Warto wspomnieć, że Waleria zgromadziła w mediach społecznościowych ogromną publikę, jednak po czasie jej konto zostało skradzione przez hakerów. Niestety liczne próby dojścia do porozumienia z oszustami nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Ostatecznie gwiazda była zmuszona założyć nowy profil, na którym zgromadziła ponad 80 tys. osób.

Zobacz także: Waleria Szewczyk w zniewalającej sukience za grosze

Waleria jest bardzo aktywna w social mediach i regularnie publikuje na dniach zdjęcia, relacje i posty sponsorowane. Tym jednak razem zdecydowała się pokazać zdjęcia sprzed lat. Przemiana jaką przeszła uczestniczka reality show robi wrażenie. Zobaczcie sami!

Waleria Szewczyk lata temu
Stare zdjęcie Walerii Szewczyk
Waleria na zdjęciu sprzed lat

Jak oceniacie przemianę Walerii Szewczyk?

źródło: Instagram Walerii Szewczyk

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry