Walka wieczoru FAME MMA 9 odwołana! Popek nabawił się poważnej kontuzji!

2 marca 2021
Przez: : M.J

Nie będzie to dobra wiadomość dla fanów gali FAME MMA, jak i dla wielbicieli Popka, czyli Pawła Mikołajuwa. Raper miał w oktagonie stanąć naprzeciwko Patryka “Kizio” Wozińskiego. Jak donoszą media, kontuzja jest na tyle poważna, że nie dojdzie do starcia. Walka wieczoru FAME MMA odwołana! Jak do tego doszło?

Już w sobotę, 6 marca po raz dziewiąty odbędzie się jedna z najbardziej kontrowersyjnych gal z udziałem gwiazd. Za każdym razem nie tylko sama gala wzbudza mnóstwo emocji, ale również konferencja prasowa. Podczas niedzielnej konferencji również zrobiło się gorąco, jednak to informacja, która wczoraj pojawiła się w mediach, jeszcze większym echem odbiła się w sieci.

https://www.instagram.com/p/CK8XzQ3hekh/

Walka wieczoru FAME MMA 9 odwołana!

Popek podczas 9. gali miał stanąć w oktagonie z Kiziem. Przypomnijmy, że obaj raperzy mają już za sobą debiut w organizacji FAME MMA. Popek podczas siódmej edycji pokonał Damiana Zduńczyka (Stiflera), natomiast Kizio w czwartej edycji musiał uznać wyższość Marcina Makowskiego.

Teraz na portalu Famenews.pl pojawiła się informacja, że walka wieczoru FAME MMA 9 się nie odbędzie! Jak czytamy, na stronie:

“Popek wypada z walki wieczoru. Złamał rękę. Rywal dla Kizio poszukiwany.”

Co więcej, portal mma.pl donosi, że raper złamał rękę i to z przemieszczeniem. Jak również możemy się dowiedzieć, Popek już wcześniej sygnalizował problemy z ręką, jednak nie były one tak odczuwalne, jak do tej pory. “Super Express” donosi, że do złamania ręki doszło podczas jednego z treningów.

We wtorek wieczorem na oficjalnym profilu organizatorów walk pojawiło się oświadczenie. Popek doznał  kontuzji wieloodłamowego złamania kości śródręcza. Cztery dni przed galą nie wiadomo jeszcze, kto stanie w oktagonie naprzeciwko Patryka “Kizio” Wozińskiego. Jego rywala poznamy w czwartek, 4 marca.

Karta walk FAME MMA 9!

Podczas dziewiątej gali, która odbędzie się 6 marca w łódzkim Hotelu Hilton, zobaczymy następujące walki:

Sylwester Wardęga vs Kacper “Blonsky” Błoński

Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flas

Kamila “Zusje” Smogulecka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk.

Paweł “Ponczek” Sikora vs Patryk “Patrykos” Domke

Filip Zabielski vs Mariusz “Hejter” Słoński

Jakub “Kuba Post” Postaremczak vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna “Anna IFBB Pro” Andrzejewska

Patryk “Mortalcio” Baran vs Krystian “Krycha” Wilczak

Patryk “Ryba” Karaś vs Oleh Riashentsev

Kogo widzielibyście w oktagonie, kto mógłby zmierzyć się z Kiziem?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej